VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ PRO ŽENY I MUŽE

"JAK BÝT SÁM/SAMA SEBOU"

O ČEM TO BUDE ?

Život je plný otázek a hledání odpovědí a jednou z těch důležítých otázek je: 

Kdo jsem? 

Což je první a základní otázka k tomu, abyste mohli býti sami sebou.
Být sám sebou znamená žít a jednat v souladu s vlastními přesvědčeními, hodnotami a zájmy!

Být sám sebou zahrnuje:

 • AUTENTICITA
  Být sám sebou znamená nehrát žádnou roli a nepředstírat něco, co nejste. Je to o tom, být upřímný k sobě a druhým, a nebát se vyjádřit své názory a emoce. Mluvit pravdu, i když kolikrát není příjemná lze, jde jen o styl a tón komunikace.
 • NEZÁVISLOST A SVOBODA
  Být sám sebou zahrnuje i schopnost myslet samostatně a rozhodovat nezávisle na názorech ostatních lidí. To neznamená, že neberete rady a názory druhých v úvahu, ale že máte silný vnitřní směr a vlastní hodnoty.

  Mít, tak trochu u prdele, vybírat si, čemu dám pozornost a co ve svém životě nepotřebuji a nechci!

 • OTEVŘENOST A FLEXIBILITU
  Být sám sebou neznamená být neústupný nebo uzavřený vůči změnám. Je to o tom, být otevřený novým zkušenostem, učení se z chyb a růstu jako jedinec.
 • ODPOVĚDNOST ZA SEBE I SVŮJ ŽIVOT!
  Být sám sebou také znamená, že si dokážete stát za svými rozhodnutími a nést za ně odpovědnost. Nejste ovlivňováni tlakem okolí nebo strachem z odsouzení. Zároveň přijmout odpovědnost i za to, co se mi v životě děje, a to i v případě, že jsem to nezpůsobil.
 • PŘIJETÍ SEBE A TOHO JAK TO TEĎ MÁM
  Nakonec je důležité přijmout sebe tak, jak jste, se všemi svými chybami a nedostatky. Být sám sebou neznamená dokonalost, ale nalezení své jedinečnosti, originality a dalších aspektů své osobnosti. Být sám sebou může vést k většímu štěstí, protože žijete podle svého vnitřního kompasu a ne podle očekávání a tlaku ostatních.
 • RESPEKT K SOBĚ I OSTATNÍM
  Být sám sebou zahrnuje i sebekázeň a sebeúctu. To znamená, že respektujete své potřeby, staráte se o své fyzické a duševní zdraví a nejste k sobě příliš tvrdí a kritičtí. Zároveň je to nastavení i k ostatním v okolí.

Každým svým rozhodnutím někomu pomůžeš a někomu ublížíš. Jediné co opravdu rozhoduje je, aby to rozhodnutí nebylo ze zlého úmyslu!

KDO TĚ VÍKENDEM PROVEDE?

Tomáš Hovorka

Jsem obyčejnej chlap, kterej nemá na vše zaručený návod. Na své cestě životem jsem prožil úspěchy, výhry, ale i průsery a selhání.
Nemám to načtené a odsezené na seminářích, ale opravdu prožité. Svým příběhem inspiruji a pomáhám dalším k jednoduchosti, otevřenosti a radosti. Pokud opravdu chceš pomohu i tobě!

Michal Kučera

Začal jsem jako niceguy v korporátu, kde mě ale odpovědnost za systémy řídící letecký provoz brzy naučila, že je potřeba stát si za svým názorem, hodnotami i svojí prací. Následně díky mnoha letům kultivace těla i mysli, jsem našel stabilitu jak v osobním životě, tak i partnerských vztazích.
Do života svých projektů a lidí, se kterými pracuji, obvykle vnáším systém, smysl, vizi, řád a dokončování.

Mám zájem o bližší informace, pošlete mi je na e-mail.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Termín víkendu:

1.3.- 3.3. 2023

Maximální počet je 30 účastníků, pokud tedy chceš napiš!

Centrum Červeněves
Červeněves 91, Smidary