Ms. Kambo, čistí, čistí, až se sami vidíte!

A je to tu, další zkušenost na vlastním těle!

Říkám to už dlouho, miluji lidi, kteří se vyjadřují k situacím a věcem, s kterými se nikdy nepotkali a neprožili je na vlastní kůži! Padaj z nich většinou největší moudra a hlavně soudy, kterých jsou plný socky. Jedou na vlně nutkavé touhy ega:

Vím o tom hovno, ale musím se k tomu vyjádřit, prostě musím!!!

Parádní příklad, kterej teď frčí na FB o Wimhofově metodě. Pár soudruhů ze Švýcarska, testovalo na skupině nějakých lidí jeho metodu. Ta skupina byla dobrovolná a bez kontroly jestli to dělaj, ale nakonec se vědci shodli:

NEFUNGUJE TO, NAOPAK NEPOMÁHÁ!

Otužování je k hovnu, sprchujte se teplou a extra moc nedejchejte! Raději kupujte prášky na nachlazení a ležte na gauči a bez dechu koukejte na bezduchý seriály, kde bohatí jsou padouši a chudí jsou hrdinové! Slušnej přepis limbiku a tam vás potřebuje systém mít!

Konec nasrání, nádech – výdech a s ním, mě opouští vztek a jdeme dál… Jak mít u prdele v přímém přenosu!

Ochutnávač, to jsem já,

a rád ochutnávám nové věci. Už jsem to psal, mám zkušenosti se spoustou látek, od dobrot způsobujících extázi a potěšení, až k látkám, které vedou hodně do sebe, do hloubky anebo do nebe. A kdo by to byl řekl, že mě zavolala a přišel čas políbit i tuhle amazonskou žabku s vírou, že přijde krásná princezna třeba z Ústí nad Labem a s ní půl království (brnk na můj vzorec chudoby!).

Stále mám pocit, že posouváme své vědomí kvantovou rychlostí, více přes bolest a utrpení, než skrze lásku a potěšení, jak se hlásá v sociálních bublinách vědy ezoterické. Vím, je to smutný, ale proč to tak je, je otázka pro každého z nás!
A Kambo, podle mě, patří spíše k těm očistným a trochu útrpným rituálům, během kterých se ti udělá na krátkou dobu hodně blbě, s tím je potřeba počítat, protože ti nebudu věšet bulíky na nos, ale slíbit mohu, že to přejde a na konci se ti udělá kurva dobře:

Ms. Kambo, čistí, čistí, až se sami vidíte!

To je moudro hodné samozvanýho mudrce, že? A pak, že nejsem napojen!

Takže jsem to zažil a píšu o svých pocitech!

Jo, tahle potvůrka zelená, respektive ceremonie Kambo, není žádná extáze, vytuněnej orgasmus, ani láskyplný výlet do hloubky tvého vědomí, které zažíváš třeba na kloboučnické párty ve vesničce zvané Lysohlavy, nebo na tantrických masážích v Redvillage!

Jedno je ale jisté, během rituálu budeš hodně u sebe a fakt tě nebude zajímat hádka se šéfem, nezaplacená hypotéka nebo synova poznámka za vošahávání spolužaček.

Možná poprvé v životě budeš opravdu ve svém těle!

Očista do čista!

Nechci tu vůbec jít do podrobností a popisovat, co vlastně Kambo je, kde vzniká a co dělá v těle, protože na to máme odborníky, kteří vědí a vidí za oponu!
Napíšu jen své pocity a vlastní zkušenosti z rituálu, který vedl Martin Šebek, a během kterého jsem se mu odevzdal a nechal se v důvěře vést jeho Kambo ceremonií!

A teď, jak to bylo na mým rituálu

Ten kdo zkusil, tak asi potvrdí, že Kambo rituál, není plný radosti a extáze, ale je to očistná cesta pro tělo i duši. Je to takovej přírodní Mr. Proper, kterej nejdřív napění a pak všechno vymeje a vyčistí!

Na začátku rituálu si sedneš do kruhu a Martin ti vše klidným a hlubokým hlasem vysvětlí! Už jen ten hlas tě uklidní, protože máš obavy z toho, jak ti bude. Poví ti, kdo je teta žabka, řekne, proč a jak se získává její sekret, který ti pak aplikuje na kůži!
Stojí za to si poslechnout krásné vyprávění o amazonských indiánech, který žabku používali pro vyčištění mysli a těla před lovem. Pokud chceš vědět všechny indikace, kontraindikace a další dikace, tak jsou na odkazu.

Pak tě čeká popis aplikace na rameno, přibližné pocity i časování. Takže se dozvíš, že blbě ti bude zhruba 20 minut, což třeba mou hlavu uklidnilo, protože těch pár minut to dáš! Nejsem žádnej nice boy, to dám!

Začínáme tím, že mi Martin udělal žhavým klacíkem takový malý tečky na rameni, prostě ti strhne kousek kůže, aby se ta dobrota z žabky dostala do lymfy.

Jo, nejde to do krve, pouze do lymfy, to je taky dobrý vědět. Pokud se někdo bojí bolesti, tak to jen štípne.
Příprava je hotová a teď tě čeká vypít 1,5 litru, což se zdá jako brnkačka, ale třeba některé cácorky to dělaj i 20 minut, kdežto my tvrďáci zvyklí pít pivo na EX, do 3 minut je hotovo! Hustý, chlapi, jsme zase lepší (vtip vole!)

Jsem označkovanej, břich mám plný vody a je čas dát si záměr, protože to je cílem žabkovýho rituálu. Martin ti nabídne na výběr ze tří hlavních záměrů, ale neřeknu jakých, to by nebylo překvapení!

Základ každýho rituálu je…? ZÁMĚR!

A já si vybral ZDRAVÍ!
Jak stárnu, tak můj zhýralý život je cítit čím dál víc! Chtěl jsem, aby mi žabka pomohla se uzdravením mého chronického zánětu dutin, kterej řeším už pár let, a rvát do sebe antibiotika, jak navrhuje 9 z 8 doktorů, prostě nebudu!
Takže jsem označkovanej, nalil jsem do sebe (jako PRVNÍ!) skoro dva litry vody a čekám, až přijde Martin a aplikuje sušenej sliz žáby, po kterým mi asi bude, asi 20 minut, dost blbě. Jeden by řekl, magooooor!

Byl jsem na Kambo rituálu už dvakrát a musím potvrdit, že pokaždé, když ke mně přicházel Martin s žabkou, tak mi hlavou běžela jen jedna otázka:

Proč si to kurva dělám?!!!

A opět přichází k posrání klidnej Martin, já trochu znervoźním a hádejte!
Je tu zas ta myšlenka: Proč si to dělám?
Než ji opustím, tak mám nasypáno, není cesty zpět, než to prožít! Tentokrát po dohodě s náčelníkem Inčučunou (Martin), si dávám víc než minule! 5 teček! Chci víc k sobě, bude to větší výstup z komfortní zóny a ten zánět potřebuje zažít středověk!

Co se mi honilo hlavou…

Skočím chvilku na začátek, kdy Martin vypráví o indiánských tradicích ceremonie Kambo:

Kambo bylo používáno jako přechodový rituálu mladíků na lovce a bojovníky. Mladíci tančili okolo ohně a šaman jim na prsou udělal podobné ranky a pak vzal žábu a na férovku po nich žábou přejel a oni si nesměli sednout, ale stále tančit a zpívat. A pokud to ně přišlo, tak zvracet ve stoje!
Uff, my si tady děláme pár teček a oni jedou takovýhle bomby, hustý.

Takže mám nasypány tečky a v duchu si říkám, budeš tančit, budeš tančit, budeš tančit, nesedneš si, nesedneš si a dáš to stejně jako indiáni. TANČI, ty vole!
Přestože nás Martin podporoval rituálním Kambo zpěvem, tuším ve španělštině v plné verzi české fonetiky, tak já jsem si v hlavě nastavil písničku „Valhalla calling„, což je moje milovaná vikingská píseň…

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Takže tancuji a v duchu si zpívám „Valhallu“ a cítím, jak se mi zahřívá hlava a tak trochu divně v těle! Říkám si, už to začíná, tak spouštím pozorovatele a sleduji, co se ve mě děje.

Tančím, tančím… Začíná to být nepříjemný a já mám pocit, že má hlava začíná hořet a nabírat obrovských rozměrů. Vzpoměnl jsem si na vtip od Holzmana:
Strkám hlavu do úlu a večer vystupuji v cirkuse, jako muž z obří hlavou!
Měl jsem pocit, jak postarší žabka těsně po botoxu s krásně plnými rty připravenými na…. však víte!

A jak to dopadlo? Furt jsem chtěl tančit, to ustojím, tanči, tančí!
Zhruba po 15 minutách, bez slitování, mě žabka dostala na kolena a začala mě čistit.

Řval jsem, jak podsvinče, z nosu šly nudle, hleny, kašlal jsem a ven šlo vše, co do mě nepatřilo!
No, nechci to popisovat, ale byl to pěknej očistec. Co byste čekali u kuřáka!
Musím přiznat, že to vypadá hůř, než jsem ve skutečnosti cítil, ale schválně jsem se nechal od Martina nafotit, abyste měli autentický zážitek z mého botoxového ksichtíku ->>

Celá ta parádička trvala zhruba 40 minut, a i když to na té fotce nevypadá, tak jsem se nakonec smál a bylo mi skvěle, jak vidíte dole!

Ta mrška mě stejně nakonec dostala hodně k sobě a mám pocit, že někdy to tak potřebuju. Prostě skočit a nepřemejšlet! Pozorovat, co se mnou děje, nebránit se, odevzdat se a úplně na závěr mi připravila slušnou čistící tečku na trůnu. Jak jsem psal, služba kompletna od mistra Propera!
Když jsem přišel domů, tak jsem si pěkně unavenej lehnul a dojel krátkou meditaci a volně přešel do spánku.

Krásná neděle, by jeden řekl, ale kdo ví, třeba je lepší pro druhého ležet na gauči a koukat na nějakou úžasnou americkou love story, kde chudák ke štěstí přišel! Je to každého volba, jak ten čas na planetě stráví. Já budu stále ochutnávat a mimochodem, co se může dít po ceremonii, najdeš od Martina krásně sepsaný

Kdo je Martin Šebek

certifikovaný praktikant medicíny Kambo a mýma rukama prošlo již více než 200 lidí. Pořádám pravidelně každý měsíc skupinové ceremonie s „žabkou“ v Praze, Brně a Ostravě, individuální ceremonie v Prostějově a okolí.
Pokud by někdo chtěl dát tento zážitek jako vánoční dárek, rád vám vystavím dárkový voucher.

Pokud dáte dohromady 6 lidí, přijedu za vámi téměř kamkoliv 🙂. O více informací a termíny mě kontaktujte napřímo. Více na kontaktu.

Na závěr

Kdo by šel do žabky a čekal nějaký extatický zážitky s pestrejma vizualizacema, tak jeho kosa narazí na kurva tvrdej kámen a bude frustrovanej z nesplněného očekávání!
Kambo je jistě úžasná medicína, která čistí a nastartuje tvou chcíplou imunitu z ládování antibiotiky a vakcínami. Ti víc citliví můžou čistit skrz žabku i čakry a třetí vočíčka!
Chvilku bude ouvej, ale pak se stane něco, co nejde úplně popsat!

Prostě, jako kdybys byl špinavý prádlo, který hoděj tě do pračky s ekologickým pracím práškem. Točíš se, jak dement v bubnu, a pak tě vyndaj čistýho a voňavýho (no, voňavýho úplně nevím).

Existuje spousty případů, kdy žabka hodně pomohla, mám kámoše, kterýmu zastavila atopický ekzém a po několika aplikacích žije už pár let bez kortikoidů. Nicméně rozhodně to není doporučení, a jako vždy je to každého rozhodnutí, každého odpovědnost a každého cesta. Mě to pomohlo!

PS: K Martinovi, je to ten nejklidnější člověk, kterého znám! Fantasticky dokáže vytvořit bezpečné prostředí! Ví, co dělá, je to zkušený průvodce, kterého mohu doporučit, nejen na Kambo, ale dělá i rozvojové semináře, kde pracuje s lidmi, páry. Umí i luxusní masáže, říkaly holky!

Pokud teda chceš, tak posílám Aktuální termíny na Kambo

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře
 1. Iveta Suchardová napsal:

  Moc zdravím mám zájem si vyčistit tělo ,jak se dá k Vám dostat.ika

 2. Jitez napsal:

  Ahoj, vypadáš, že něco ustojíš a přesto mám pocit, že to s Tebou docela zametlo. No chystám se právě na svou první zkušenost s žabičkou a čekám spíš právě letmý polibek smrti, než toho prince 😂😂 No ale navnadils, tak to dám 💪 A samozřejmě zjišťuji info i z více zdrojů 😉 Dík

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
 • Podpora blogu
 • Osobní konzultace
 • Sdílej každou druhou středu večer
 • Nejčtenější články
 • Rubriky