Mýtus zvaný vědomý muž

V kraji řádí strašidlo, vystupuje z bažin…

Objevil se nám tady takový nešvar a není to slovo prcat, jak si všichni myslíte, ale ženy chtějí nějaké hlavně vědomé muže!
Když mi položil otázku jeden kamarád, že o tom píšu na tom svým fakt divným blogu, tak to zkouším popsat.

Co to tedy ten vědomý muž, do prdele už, je?

Asi to chápu, muže to rozčiluje, protože vlastně neví, co to je za přírodní úkaz v jejich plemenu, po kterém všechny ženy touží a neustále jim říkají, že nejsou vědomý. a žena pošle link na mužský kruh 🤣.
Stal se z toho fenomén doby, nejsi vědomý, máš velké a těžce smazatelné mínus!


Tak, co to je za pacienta?

Už tahle definice určitě vyvolá odpor a paniku, ale mě vlastně baví zvedat lidem emoce, jsem takovej rozjebávač konceptů.

Všichni přeci ví, že vědomý muž musí být neustále v hloubce své duše, vnímat své upřímné srdce, mít vyřešeny všechny stíny, úchylky, touhy a nánosy vzorců z dětství.
Musí být klidný, moudrý, umět pracovat s emocemi svými, a ještě lépe s emocemi ženy, a být stále napůl v meditaci. Jedním okem kouká, co se děje venku a jedním, co uvnitř něho.
Musí mít za každých okolností otevřenou mysl a komunikovat i v nejhorších chvílí, jako by se venku nic nedělo. Vědomý muž zapomněl na to, co znamená hnout brvou a vše řeší bez mrknutí oka. 🤣🤣🤣
A to fakt existuje?

Hele, tak za mě, jo!

Vědomý muž, vůbec nemusí bejt políbenej osobním rozvojem a ezoterikou. Nemusí trávit hodiny a dny v meditacích a jógových pozicích. Nemusí ani dělat v charitě, bránit tělem kácené pralesy a dávat tisíce na chudé. Nemusí mít vyleštěný čakry a nemusí se orientovat v ženských cyklech a mít uvnitř sebe vše vyřešené. I když většina těchto věcí může být známkou, většina je pouze na cestě. Do konce si myslím, že ani nemusí být na týhle planetě 🤣

Asi se budu opět opakovat a připomínat vlastnosti, jako je jasnost, pevnost a otevřená komunikace z článku po čem ženy touží, kde o tom víc píšu a stále věřím, že to je součástí vědomého muže, ale ta opravdu hlavní, je za mě otevřenost v čemkoli.

Za mě vědomý muž, je úplně normální otevřený chlap, kterej přijímá to, co mu život přináší. Ty situace, které neustále přicházejí, dokáže ustát a neposrat se z nich. Pozor, ale ne vždy se mu to 100 % daří. Prostě není robot a může i selhat.

E-book Jak se z toho neposrat

Součástí života vědomého muže je i přiznání, že selhal, že to neustál a posral se. Přijme to, propadne se do vnitřní temnoty, ale ta ho nezlomí a on se po čase dostane nahoru. Postaví se, roztáhne ruce a zařve jsem tady. A jsem silnější!

E-book Jak se z toho neposrat

Otevřená mysl

Schválně jsem začal hlavou, protože my muži jsme hodně v hlavě a vždy budeme. Takhle to v našem nastavení je, a kdo začne zase s argumenty, že to není být pravda, tak by si měl najít nějaké místo, kde se dobře kouří a vybrat z široké palety nových pohlaví. Muž se možná pozná podle koulí a penisu, ale rozhodně to neznamená, že je automaticky chlap.

Muži jsou více v hlavě a jde jen o to, mít jí dostatečně otevřenou! Dělat rozhodnutí, která nemusí být vždy dobrá pro všechny, ale dělat je bez úmyslu někomu uškodit nebo ublížit. Své rozhodnutí dobře promyslí, ale netrvá mu to věky a hlavně za ně dokáže nést plnou zodpovědnost.

Co je otevřená mysl?

Otevřená mysl znamená, že máš dobře nastavené životní hodnoty, kterým věříš, a je pro tebe důležité je dodržovat. Jsi si sebou jistý, ale zároveň si otevřený novým věcem, myšlenkám a nelpíš na informacích, které do tebe cpou media, ale věříš sobě, svému selskému rozumu a intuici. Umíš pružně reagovat na změny a jasně si vybíráš z toho, co ti život přináší, dokážeš věci přijímat, ale i odmítat. Umíš říkat NE věcem a lidem, které v životě nechceš.
Prostě víš, že to jsou motýli a ne motýle! 🤣

I když tě život občas nasere, protože to neběží podle tvýho plánu, tak se snažíš reagovat bez nasraností, útoků a urážení. Situace, které ne vždy, zapadají do tvého očekávání řešíš s nadhledem a humorem.

V překladu do mého jazyka je to tak, že prostě věci, které tě serou a nedávaj smysl, tak ze svýho života vymeteš hrablem, jak tvůj oblíbenej domovník, co ti říká, že už těch mejdanů bylo dost. Dokud ho na něj nepozveš.

Otevřené srdce

Věc, která nám mužům chybí asi nejvíce, je otevřené srdce. Někde historicky jsme srdce zavřeli na stovky západů a zakázali si cítit. Ať už to bylo z důvodu válek, zabíjení, znásilňování nebo naší výchovy, tak se nám dostalo do vědomí, že otevřít srdce znamená stát se zranitelným a citlivým.

To je pro nás velký úkol, opět se propojit se svým srdcem a žít v rovnováze mezi hlavou a ním.

Pocity a emoce máme od mala zavřené a vlastně se za ně stydíme. Stačí si vzpomenout kolikrát jsme v dětství slyšeli: Přestaň plakat kluci přeci nepláčou. Naše emoce nikdy nebyly přijímány.
Cítíme je někde uvnitř, ale stydíme se projevit lásku, bolest, a nakonec i soustrast. Jak já jsem si dlouho nedovolil plakat a dnes se dokážu rozplakat i u Lásky nebeský. S tímhle nám musí opravdu pomoci ženy, oni to mají jako přirozenost. Otevřít srdce totiž potřebuje velký kopec lásky, něhy a odevzdání.

Vědomý muž, už tím vším prošel a zjistil, že i když to kurva bolí, tak dokáže své srdce otevřít a ukázat ho v plné nahotě. Dokáže si ustát své nepřijetí, protože se přijal sám. V jeho srdci je nejen láska, ale i klid a svoboda. Ví, že ať se stane cokoli, tak nakonec to dopadne vždycky dobře.

Když na něj jeho milovaná žena nastoupí s kýblem plným nasranejch emocí, kterej se na něj chystá právě chrstnout, tak neuteče. Zůstane stát pevnej, jak maják, kterej září do dálky v bouři emocí. Své srdce nezavírá a snaží se ve slovech najít lásku ženy. A když ona pozná, že u ní stále zůstává, tak se právě stal jejím Bohem.

Může se stát, že to neustojíš a prostě to posereš, to je v pohodě. Ale vědomý muž to příště zkusí znovu, věří si a ví, že jednou to určitě zvládne.

Otevřená komunikace

Vědomý muž by měl umět komunikovat otevřeně a je to jedna z jeho největších předností. V určitých situací to může být i jednoduše zneužitelná zbraň hromadnýho ničení.
Komunikace je vlastně kamenem úrazu úplně všeho. Bojíme se otevřeně komunikovat z mnoha důvodů nebo spíš strachů v nás, které jsme nasáli během života, jak alkoholik panáka levnýho rumu.
Snaha se zavděčit, být oblíbený, nám často bránila být upřímný a otevřený. Chtěli jsme vyhovovat rodičům a společenským nastavením, nemít emoce a skrývat pocity, které nebyli přijímány. Ach jo, ty vole!

Vědomému muži je do určité míry u prdele, co si o něm myslí ostatní, a proto se nebojí projevit svůj názor, byť může dostat pěkně naložíno. Ví, že to unese a nebojí se jít do konfliktu.
Nebojí se říct ženě, že je krásná a že jí miluje a zároveň říct, co ho sere. Nebojí se jí říct, že by bylo super, kdyby chodila nahatá doma, protože mu to neustále prokrvuje penis.
Nebojí se řešit problémy, kterého úplně rozeserou a zároveň přijme kritiku, pokud je oprávněná a nevymlouvá se. Je sebekritický a nehledá vinu nejdříve venku.

Vědomý muž prostě otevře mysl, srdce a komunikaci a dokáže s tím být úplně v pohodě.

Vědomej muž se umí smát (i sobě)

Poslední věc, je legrace. Úplně se na ní v tom rozvoji vědomí zapomnělo. Chudinka malá, přitom je to koření života. Radost, smích velice často chybí na poli seberozvoje a možná i proto, já vyznávám osobní rozvoj s humorem. Vědomý muž by se podle mě taky neměl brát zas tak vážně, měl by si ze sebe dokázat udělat srandu, protože jinak přichází o lehkost a radost.

Velmi často se u vědomých mužů potkávám s tím, že jaksi přišli o vtip a schopnost se normálně bavit. Chtějí trávit čas pouze hlubokými rozhovory o vesmíru, energii a přítomném okamžiku. Vidí se jako misionáři a potřebují vysílat do světa svou moudrost. I já jsem tím prošel a bylo to poučné období.
Velice často ti po pár větách začnou dělat terapii… Někdy dobrý, někdy na hovno.

Chtějí sdílet ty nejhlubší prožitky své i ostatních, a tak trochu zapomněli, že život není jen o tom, jak hluboko se dokážeš ponořit ale, že bys měl občas i vyplavat na povrch a řehtat se, jak blázen.

Když začnu dělat vtipy, tak mě označí, že jsem hrozně na povrchu a utíkám. Viděl mě někdy někdo poslední dobou utíkat se svými 140 kg? Ne, ty vole!

Když si to tak čtu, tak přemýšlím, jak jsem na tom vlastně Já.

Jsou chvíle, kdy se určitě vědomej cítím, a pak přijde test, kterej mě sestřelí na kolena a já jen lapám po dechu. Zrovna poslední půlrok, jsem to takhle měl. Život se rozhodl, otestovat mé heslo Hlavně se z toho neposrat a co myslíte? 🤣
Možná, že už dokážu mysl udržet otevřenou, ale zároveň jsem dost pohodlnej a línej. Výstupy z komfortní zóny nejsou mým denním chlebem a velice často víc melu, než dělám.
Když mi život naloží, tak se v tom snažím zůstat a pozorovat, co to se mnou dělá. Někdy jsem úplně dole, propadnu smutku a nevidím cestu, ale pak si volížu rány, vstanu a jdu dál.
Srdce ❤️ mám stále bolavý, ale snažím se ho nezavírat a víc cítit, než jsem cítil dřív.
Prostě normální chlap, co má dar komunikace, a špetku ostrovtipu.
Kecám vtipnej jsem dost 🤣🤣🤣.

A dneska už končím… ono to stejně může bejt úplně jinak, ty vole…

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky