Po čem muži touží

V minulém článku jsem psal o tom, po čem touží ženy, což byl takovej ízypízy návod pro muže, jak se v tom ženském pestrém poli zorientovat.
Pro všechny, co to tak nemají, opakuji a zapište si to za uši, je to můj pohled a nastavení. Jsou muži, kteří potřebují, aby jim žena trochu řídila život, anebo naopak je nechala hlavně bejt

Malej návod: Já mám prostě rád, když ke mě žena vzhlíží, tak jsem jako malej jedl obrovského množství jogurtů, a hledal malé ženy. Dost se v tom i ztratil můj věčný mindrák z malého pindíka, protože malé ženy, mají logicky, malé ruce.

Co chlap, jako já, chce?

Jsem muž s převahou mužské energie a testosteronu, takže někdo by řekl Jájínek, a pokud nevíš, tak toto rozdělení popisuji v článku „Kam kráčí muži!“
Nicméně, i já jsem si prošel svou ezoterickou dobou hodnýho kluka, kdy jsem se vytrvale ladil na umělou pozitivitu plnou růžových jednorožců a za každou cenu potlačoval své stíny a temné emoce. Zároveň jsem se neustále naciťoval na to, jak se ženy zrovna teď cítí. Měl jsem tendence jim ve všem vyjít vstříc, a hlavně je znovu nezranit.
Byl jsem jemnej, jak George Michal v písni Careless whisper. Chtěl jsem s nimi pít zelený BIO čaj, koukat jim hluboce do očí, sdílet jejich emoce a hodiny diskutovat o lásce, energii a vesmíru v celé jeho kráse.

Ano, byl jsem NICE BOY, jak z časopisu pro genderově nepřihlášené Hlavně nepohlavně. Nakonec jsem se z toho nějak vylízal a srovnal jsem si duchovno s hmotou. Rovnováha, to je oč tu běží.

Vždy jsem byl provokatér a bourač nastavení, které mi nedávaly smysl. Pokud Ti tedy přijde ten obrázek níže lascivní (oplzlý), tak jsem ho sem dal přesně kvůli tobě. Je to přeci pouze zamyšlený pohled a divím se, co v tom zase vidíš Ty!

Co já vlastně od ženy chci?

Už je to delší dobu, co jsem to psal článek Voníš jako láska, ale musím to zopakovat, že pro mě (možná i ostatní muže) je na řadě jako první exteriér, až potom začneme zjišťovat, co je uvnitř ženy:

 • Aby se mi žena líbila
 • Aby mi žena voněla
 • A aby mi žena chutnala

Ano, první, co nás na ženách zajímá je vzhled, vůně a chuť. Tak to bylo zatím takový ohřívání a jdeme na to…1) Chlap chce bejt potřebnej

Aby byl muž šťastný ve vztahu je nutné, aby měl pocit, že ho žena potřebuje. Když se podívám na dnešní moderní ženu, a to nechci říkat feministku, tak vidím, že nás prostě nepotřebujete. Máte vše vyřešeno.
Jste podnikatelky, právničky, ředitelky, manažerky, bohyně, vyděláváte spousty peněz, stavíte baráky, opravíte si auto a uděláte si to každý večer, tak jak potřebujete. Postavily jste kolem sebe neprůchodné brnění zvané samostatnost. Říkáte si SILNÉ ŽENY! Kde je ta potřeba mít muže?

Jenže chlap musí cítit, že se o ženu může starat. Věci typu otevření dveří, stoupnutí, když si žena sedá ke stolu, odnesení těžkých tašek, políbení ruky, už vám přijde fakt divný. Uklidni se a neharaš vole!
Dnes začíná být problém i koukání do očí, hned je to obtěžování a první myšlenka je, že je to úchyl, co tě chce jen ojet. Co když je do tebe zamilovanej?


Chci vidět, když ti řeknu: Bože, Ty jsi, tak krásná, že se zastavíš, usměješ, trochu začervenáš, a s láskou řekneš Děkuji miláčku, až mě z toho zamrazí.

Občas to říkám i ženám, kde nemám zájem vůbec o nic jen proto, aby to začali přijímat.

Muž musí mít pocit, že svou ženu chrání před zlem tohoto světa. Je to v nás už od pračlověka, přes rytíře, přes vojáka a nejsme schopni to změnit.


Jak to tak pozoruji, tak ženy jsou ve vztahu více, jako matky, než partnerky. Snaží se nás vychovávat a my se necháme. Mužům chybí přechodové rituály, v kterých by se naučili nejdřív starat se o sebe a následně o ženy. Vidím kolem sebe tolik jemných a citlivých mamánků!

To zas bude komentářů od Nice Boyů na Facebooku, že to je jinak. Tak jo.

2) Chlap touží po pocitu vítězství

Já vím, to je hrozná vlastnost, která nepatří k vědomému a dospělému muži. Je mi líto, ale i tohle v nás někde je a často si neumíme pomoci. Jo, zvládneme to ustát, ale někde uvnitř, to stejně holky chceme.

teď nám, třeba v osobním rozvoji, dáváte hrozně na prdel, jenže hrajeme tvrďáky a to, že nás to nesere. Kolik žen na sobě maká, medituje, kvantuje, prochází rituály, koučuje a zásadně mění své životy. Kolik žen už je dnes mnohem vědomějších, než jsme my! Hustě vy!

Muž potřebuje aspoň v určitých věcech vést a vyhrávat, mít pocit, že to zvládnul a povedlo se mu to.

Ne, porazit, potupit a pak zesměšnit, to je jiná soutěž a na tu seru, ale mít ten pocit radosti z vítězství, ten prostě chutná.

Moudrá žena ví, že s vítězstvím přichází ruku v ruce erekce, a s ní i jistota, že večer bude dobrej sex. Tak proč nás občas nenechat vyhrát třeba žolíky nebo boj o ovladač televize.
Jestli, ale nechceš sex, pohodu a radostného muže, tak to nedělej a vždy, když prohraje, tak mu to pořádně nalož!

Teď jedna moje otázka mimo rady a fakt bych chtěl odpověď!

Proč děláte mužský sporty? Co si tím dokazujete? Je to snaha vyrovnat se mužům? A proč? Vrátit nám ty staletí útlaku?
Proč hrajete hokej, rugby, box a MMA, to jsou kurva mužský sporty!
Máte dobrý pocit z toho, nabrat někoho na mantinel? Dát soupeřce pěstí anebo jí rovnou sestřelit, když běží kolem tebe. Máte pocit, že nás baví koukat se na rozbitý a zkrvavený ženský obličeje?
Neděláte si tím spíše další trauma? Proč chcete být ty pověstné Xeny bojovnice?
Nás to fakt nerajcuje!


3) Chceme lásku, něhu a odevzdání

Ten odstavec výše úplně popírá tento bod mužské touhy, protože tou je, zahrnout nás láskou a péčí. Tak jako ochraňovat, je mužskou přirozeností, tak láska a něha, patří k ženským darům.
Zkuste nám občas říct, jak nás máte rádi. Jak jsme úžasní, pak nás pohladit po tváři, přitulit se, jako kočka na gauči a vrnět.

Velký bonus je, pokud aspoň na chvilku odložíš otázku: „Jaký si měl den miláčku?“

Milujeme odevzdání

Holka, čím muže opravdu rozstřelíš, a uděláš z něho chlapa, který tě nikdy neopustí, je odevzdání se mu.
Ano, stejně jako ženy touží se plně odevzdat muži, tak i my toužíme po vašem odevzdání.
Není odevzdání, jako odevzdání. Většina si myslí, že když budeš hrát totálně blbou blondýnu, všechno nám uvěříš a odkejveš, tak budeme šťastní. Pěkný hovno slavnej soude!

Pro vědomého muže, je důležité cítit, že mu žena věří a stojí při něm. Věří, mu natolik, že se mu plně oddá. Věří, že jí ochrání a zajistí. Věří a podporuje ho v jeho vizi, v jeho poslání a neztratí víru, i když to nevyjde tak, jak si představoval a sám je z toho úplně v prdeli. V tu chvíli stačí říct:

Miluji tě, ty to zvládneš a já budu vždy stát při tobě!

Tvoje víra v něj mu opět připne křídla a on se znovu rozletí. Teď, když to čtu, tak jsem z toho trošku mokrej, bylo by krásný takovou potkat.


Na závěr rada samozvaného mudrce

Nečekejte, že na to přijde sám

Poslední, a teď praktickou, radou pro ženy je přestat očekávat. Většina žen si myslí, že muž má stejné nastavení, jako ony a tedy věří, že na všechno přijde sám. My tenhle typ radaru, ale vůbec nemáme!
Myslíš si, že muž přijde na to, že si zrovna teď chceš povídat. Přijde na to, že máš chuť na skleničku vína. Přijde na to, že chceš do divadla, na ples nebo jen do kina na něco kruto přísně romantickýho.
Že sám přijde na to, kdy vynést koš, zahnat děti do postele, nebo umýt nádobí…
Tak na to zapomeňte! Máme sice světlé chvilky, ale nejde na ně spoléhat!

Pokud chceš čekat až na to přijde, tak se předem za všechny muže omlouvám, ale může to taky trvat i několik století. Tak snad v příštím životě to klapne.

A co s tím?
Přestaň věřit na zázrak napojení a začni otevřeně komunikovat své potřeby.
Už jste velký holky a i proto, tak toužíte po dospělém muži. Své přání aspoň občas řekněte a my vám sneseme i modré z nebe.


Kdo jiný, než žena otevře muže:

Poslouchám neustále si stěžující ženy na to, že muži jsou hrozně zavření a nechtějí se otevírat.
A, co kdybyste do prdele, místo neustálého žvanění, nám to ukázaly. Otevřete muže skrze své srdce. Zvládnete to, nebo jen o tom neustále mluvíte?
Láska, něha a odevzdání je váš dar. Vy umíte otevírat srdce nejlépe a jestli se bojíte, tak neremcejte ❤️.

A to už je konec, a příště napíšu po čem touží všichni, tedy asi 😀


Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře
 1. Tomáš Hovorka napsal:

  No, pár jich znám 🙂

 2. Petra Viola napsal:

  Jůůů, existujou takoví. 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
 • Podpora blogu
 • Osobní konzultace
 • Sdílej každou druhou středu večer
 • Nejčtenější články
 • Rubriky