Alfa kruh je na světě

Tak dnes to nebude ani poučné, ani vtipné, ani divné, ani moudré. Dnes to bude marketing!

Baví mě tvořit nové projekty, ale nejsem moc dotahovač, takže nápadů mám, jak nasráno, ale málo z toho nějak dopadne, protože do mé hlavy přijde něco ještě lepšího.
Tenhle projekt mě napadl asi před dvěma lety, že by bylo super, kdyby existoval nějaký portál pro chlapy, kteří absolvují nějaký sebe rozvojový seminář, následně neví, kde pokračovat, a přitom na sobě chtějí makat dál.
Ale chtělo to čas! Chtělo to potkat ty správné lidi!
A to se stalo, takže čas právě uzrál…


Pár chytrých hlav dalo rozum dohromady

a není náhodou, že to bylo na semináři u Richarda Vojíka, a pak začal postupně vznikat projekt, který jsme nazvali Alfa kruh, který má pomáhat mužům se více otevřít světu, ženám a hlavně životu.

Michal Kučera, Tomáš Hovorka, David Sýkora

Co je Alfa kruh?

Samotný název napadl Davida Sýkoru a moje myšlenky šli podobnou cestou. Alfa? Ano, kdo by nechtěl být Alfou ve smečce? Dozvěděl jsem se, pak, že spousta hodných kluků, NE!!! Chtějí být součástí týmu a makat pro celek, ale vést to? Ani hovno, ty vole! Jenže proč to aspoň trochu neochutnat, kluci?

V tuto chvíli je to start-up webového portálu, kde můžou chlapi, kteří se vydali na cestu osobního rozvoje najít mužské kruhy, akce a semináře, které jsme buď absolvovali a můžeme je doporučit, anebo je sami pořádáme a ručíme za jejich kvalitu.
Chceme vytvořit značku Alfa kruh, která bude držet kvalitu!

Nicméně víme, že jako každý start up to může zemřít, anebo se rozjet. Záleží na nás, ale i na vás, kteří nás budete podporovat. A už teď děkujeme za jakoukoli podporu třeba v podobě sdílení našeho projektu, ať už ústně nebo na sockách.

Co na Alfa kruhu najdeš?

Základní myšlenkou asi je, že chceme vytvořit mužský prostor, kde můžeš otevřeně sdílet, rozvíjet se, sportovat, navazovat přátelství se stejně smýšlejícími muži.
Většině chlapů se po vstupu do osobního rozvoje trošku rozjebe okolní svět. Najednou začnou jinak mluvit, chovat se a kámoši, které znali desítky let je maj za blázny, sektáře nebo dokonce za úchyláky a přestanou se s nimi chtít vídat.
Najednou přijde pocit osamocení, nejistoty a ztráty toho na, co si byl zvyklej. I proto vzniknul portál alfakuh.cz, kde můžeš potkat nové přátele, kteří ti budou rozumět, budete mít stejné zájmy.

Takže sekta. Vole! Ne, neboj nechceme, aby si na nás přepsal majetek a posílal desátky.

Kruhy, akce, srazy a semináře

Na webu zatím najdeš:

Naší zájmem je dát šanci i dalším chlapům, kteří by chtěl na portále být, prezentovat své služby a projekty. Jsem otevření jakékoli spolupráci, která nám bude dávat smysl a bude mít svá pravidla.

POKUD MÁŠ ROZJETEJ PROJEKT, ALE NEUMÍŠ SE VÍC ZVIDITELNIT, OZVI SE

Alfa víkend

Seminář s podtitulem dost hodným klukům, který děláme s Michalem Kučerou, je vlastní první v sérii víkendových seminářů, které budou následně tvořit ucelenou cestu. Po víkendu můžeš začít chodit na mužské kruhy v Praze, Brně a Hradci a v blízké době plánujeme i v Ostravě. Kdo pořádá kruh a chce se zviditelnit ozvěte se.

Na Alfa víkend navazuje série 6 uzavřených kruhu Alfa kruhů

Uzavřený Alfa kruh

Na seminář (ale i bez něj) bude navazovat uzavřený Alfakruh, který dělá Michal s Davidem.
Co znamená Uzavřený Alfakruh?
Je série 6 workshopů v podobě kruhu, kde každý má jasné téma, které se bude probírat, každý bude dostávat jasné úkoly přímo pro něj a na dalším kruhu se bude řešit plnění/neplnění těchto úkolů.
Uzavřený Alfakruh je pouze pro 15 mužů, tedy je omezen počtem, aby měl každý svůj prostor a více informací najdeš po stisknutí tlačítka níže.

NEBO BUDOU VYPADAT 🙂

Seberozvojařky všech úrovní, spojte se

Mám tu vzkaz pro všechny vědomé ženy, bohyně a kněžky, které si neustále stěžují, že je málo vědomých mužů, a proto jsou sami. Teď přijde manipulativní věta:

JE VE VAŠEM ZÁJMU ŽENY!

Nám pomoci a rozšířit Alfakruh.cz mezi vaše muže a známe.

Jak víme, tak muži sami o sobě nemusí nic řešit, jsou vlastně spokojení anebo ani nevědí, že by mohli svůj život posunout o level dál. Až narazí na to, že vy se posouváte a chcete vedle sebe muže vědomého. A tady začíná ten pověstný kamen úrazu!
I to byl motiv, proč vzniknul Alfa kruh, je nás prost málo a chceme muže posouvat, takže když nás budete sdílet a doporučovat, tak si sami pomáháte, protože bude větší výběr.

Tak Alfa kruhu zdar a ať nám to šlape, ne?

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky