Voníš jako láska

Dnes brzo ráno mi poslala jedna láskyplná Víla větičku: Voníš jako láska. Ne, bohužel to nebylo určeno mě, je to text, který chce vylaserovat na korálkový náramek z mého shopu. ale stejně mě to rozněžnilo 😍.

Ta věta zasáhla mou neprobuzenou duši, zajela do mě bez zeptání a vyvolala husí kůži. Začal jsem vzpomínat….
Řekl jsem to ve svém životě nějaké ženě? Ne, říkal jsem voníš mi, chutnáš mi, miluji tě, jsi krásná, jsi úžasná, zpíval Lásko voníš deštěm, Levandulovou, Lásku s pasáže, Kde jsi, ale něco tak romantickýho jsem nedal nikdy dohromady.
Stále mi to běželo hlavou VONÍŠ JAKO LÁSKA, jak jednoduché a silné vyznání?
Husina, kámo, hu-si-na. A už jsem přemýšlel, které to řeknu a možná, že o jedné bych věděl.
To je romantika, ty vole! Jedééém na tý vlně tajemna, jak Jack Sparrow 🙂

Takže všichni povinně šup večer doma, obejmout, pusu, zhluboka přivonět a zašeptat:


VONÍŠ JAKO LÁSKA!


Hop, skok přes potok, za devatero hor, luk a oslích můstků… Za mlhou, že by se dala krájet, žil kmen vědomých žen (jé rým, super) a od něj jsem dostal otázku: Jak si vy muži vybíráte ženu?
Oni totiž tyhle Bohyně, co žijou napojeni na své Božství, jsou kupodivu velice často samy. To je divný, tak dlouho se připravovaly na pana Božského, jak s ním splynou v orgasmickém objetí a pocítí, jak se v nich spojil celý vesmír.
Pan Božský a paní Bohyně, ty vole není víc, přeci! Ale von nějak nepřijíždí…., že by došli bílý koně, bo co?

Tak, proč jsou tyhle celovesmírně energeticky vytuněný holky sami?
Co, já jim teď řeknu, aby to bylo dost vědomý, abych neselhal a nezklamal očekávání do mě vložené… Teď vesmíre i babo raď!
Podle mě, mají na muže velké nároky, protože očekávají (i když podle EZO zákona číslo 5, odstavce 8, paragrafu C by neměly očekávat vůbec nic), že muži, jako první uvidí tu jejich krásnou duši, otevřené srdce, vyčištěné čakry, funkční třetí oko a vykvantovanou hojnost.
Jsou náročné a chtějí muže, kteří možná ani neexistuje. Jasně, proč nechtít to nejlepší, ale může to znamenat, že budeš navždy sama! Smířit se samotou je taky cesta!

NE, FAKT TO NEVIDÍME!!!

Je mi to opravdu líto, Bože, jak by to bylo úžasňácké, kdyby jsme viděli, jak krásné jste uvnitř, ale většina mužů o tyhle duc-hovní sračky (jak to většinou označují), ani nezavadila, natož, aby se v tom našla.
Kdo s chlapů ví, co je třetí oko a kde je? Kdo ví, že když máš Mars ve třetím dómu je to super, nebo spíš blbý? Že jsou nějaké čakry, které nikdo nikdy neviděl, a přesto jim dal jména a barvy, které je dobré pravidelně leštit?

NE, TAK TO NEMÁME!!!

Není to ani tak, že hned vidíme, zda jste napojené, vědomé, vyčištěné. Většina mužů, jako první, kouká maximálně do oblasti srdeční čakry, případně té kořenové. Modří už vědí proč 😆.

Nevím jestli je to pro vás Bohyně srozumitelné, ale je to krutá pravda, kterou krásně vykresluje tento obrázek.

Vím je to smutné, ale muži opravdu velmi často přemýšlejí penisem, a proto je potřeba se tomu přizpůsobit.

Moje tři pravidla: LVCh (čti Elvič)

Tak, jak to vlastně vybírám Já? Co je pro mě vlastně důležité?
Jsem jednoduchý a mám to rád jednoduché. Musí tam být něco mňam. Musím na ní oči nechat. Musí to zajiskřit!

Já bych to označil, jako takovou svatou trojku, ale ve dvou:

Líbit. Vonět. Chutnat.

 • Pravidlo 1 – Líbit
  Ano, my chlapi jsme jednoduchý a nehledejte v nás nic složitého. V první řadě se nám holka musí líbit. Musím tam bejt něco, že z ní nemůžu spustit voči a se zatajeným dechem si říkám: Ty vole ta je krásná..
  Dívám se na ní dokud se nepodívá, a ty co mají koule se dívají dál a dál a dál (pozor na úchylně-lačný pohledy)! A přichází chvíle ženy. To ona dává najevo pohledem a úsměvem své pozvání!
 • Pravidlo 2 – Vonět
  Vůně, tak důležitý vjem a přesto tak opomíjený. Na vůních jede celá příroda a my jsme jí, tak trochu, zastrčili do šuplíku s názvem parfumerie Sephora. Není vůně jako vůně, a teďka nechci tvrdit, že byste se holky neměli vonět nějakou příjemnou pěknou voňavkou, ale samozřejmě ta pravá vůně ženy i něco úplně jinýho. Já myslím, že už to, tak příroda sama zařídila, že když si dva voní, patří k sobě a je to důležitý střípek do mozaiky s názvem Láska.
  Musím si to dát znova Voníš jako láska!
 • Pravidlo 3 – Chutnat
  A moje závěrečném podmínka je, že žena musí chutnat (ale i naopak). Když jí dám pusu, musí mi chutnat. Když jí olíznu zpocenou (což většina žen nesnáší, a přitom je to tak sexy), musí mi to chutnat. Když jí to dělám pusou, chci se olizovat, jako u vanilkové zmrzky z Opočna. Prostě když holka chutná, tak jsem její a nemám potřebu hledat nějakou další!

Moje Svatá trojka!

Život je hra a zrovna tahle má tři kola, kterými musí žena projít a je jasné, že spousta jich skončí v prvním kole, některé v druhém a jen pár se jich dostane do třetího. I já si vybírám jen to nejlepší pro mé OKO, NOS a JAZÝČEK. Jsem starej mlsnej kocour, to je jasný!
Je to i návod pro Bohyně, co vlastně my muži potřebujeme? Ano, jsme stále na úrovni hmoty a milujeme ženy, které o sebe pečují. To, že máš krásnou duši a umíš poskytnout bezpodmínečnou lásku je nádherné, ale na první dobrou to není vidět. Takže to, že pečujete o svůj vnitřní život, je v pořádku, ale nesmíte zapomínat i na ten venku. Ženy se přeci chtějí líbit, ne?

Průvodce galaxií Svaté trojky!

Když potkáš krásnou holku, tak najdi místo odkud na ní dobře uvidíš!

Díváš se jí do očí a pokud ucítíš, že tvůj pohled opětuje, nasedneš na vlnu odvahy a vykročíš!

Přijdeš k ní, celou cestu se jí díváš do očí (hluboký pohled s mírným úsměvem) a zeptáš se, jestli bys jí mohl obejmout!

Při obejmutí ji nenápadně odhrneš vlasy na krku, přivoníš si a třikrát se zhluboka nadechneš.

Do ucha jí zašeptáš, že je krásná a nádherně voní a pokud to půjde dáš jí pusu na odhalený krk (ochutnáš).

Poděkuješ, pohladíš po tváři, dáš pusu na ruku, odejdeš a necháš plout…

Samozřejmě ten třetí bod CHUTNAT, je tu velmi omezen a spíš posunut na později. Celá tahle akce trvá cca 2 minuty během, kterých oba poznáte jestli ANO nebo NE, protože to samé udělá i zkušená žena, jen ty to nevíš….
Teď koukám, že radím spíš mužům než Bohyním, ale pokud se to aspoň pár naučí, tak to pomůže i jim 😍.

Takže to jsou moje rady rozněžnělého Vikinga s talentem k milostným hrám…

Ano nezapomínejte, že život je hranež dostaneš své první úžasné ANO, nejspíš dostaneš desítky NE. Je to učení, jsou to zkušenosti a je potřeba se kurva nebát a chodit si pro ně úmyslně.
Ty, co ti řeknou NE, tak prostě nejsou pro tebe…
Vzpomínám si na cvičení na 10dnu smyslných masáží, kde se přesně tohle trénovalo. Tak vzhůru pro zkušenosti, tak vzhůru k lepším zítřkům…


Na závěr pro Bohyně?

Nemůžeš najít pana Božského?
Já to chápu, že je to problém najít HO (je nás málo 😆) a v mém okolí bych je spočítal na prstech dvou, maximálně tří rukou. Ke všemu většina je jich zadaných a hlídaných, jak Ostře sledované vlaky, protože každá ho chce mít doma. Pan Božský totiž přijímá tvé emoce, neopouští tě a zůstává s tebou když pláčeš, nehodnotí tě, neradí jak by si to měla mít. Chrání tě proti zlu toho světa se sekerou v ruce, jako pravý Viking, a pak si tě vezme do náruče, dvě hodiny mazlí, masíruje vědomým dotekem a při milování tě dovede ideálně k mokrému orgasmu ⛲⛲ a i v něm tě přijme.

Je tu šance!

Pokud tedy chceš takového pána, tak si ho budeš muset vychovat. Teda budeš mu muset pomoci vyrůst. Budeš muset pomalu tlačit, aby se nezasekl. Jo zní to blbě MUSET, ale jaký slovo by se dalo použít, když chceš!
Možná afirmovat 🙏🏻 nějakej ten měsíc, rok, pětiletku a věřit, že přijde…. Třeba jo! Držím palce 💋💋💋


PS: Bohyně mi zase dají, ale oni to vědí, všechny vás miluji, jsem vlastně takovej novodobej Oldřich Nový z Valhally:)

Berte to s lehkostí, nehledejte složitosti a bavte se, je to život!

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
 • Podpora blogu
 • Osobní konzultace
 • Sdílej každou druhou středu večer
 • Nejčtenější články
 • Rubriky