Já na seznamku? Nikdy

Možná je to poslední článek směrem k vědomým cácorkám, bohyním a kněžkám, které stále čekají na svého prince… A FURT NIC! .
Mým cílem není napravovat a psát pro vysokovibrační bytosti, ale spíše naopak. Píšu pro nízkovibrační hovado, kterým často s úsměvem označuji i sebe ve chvíli, kdy jsem totálně v Egu (to není urážka, ale slangovej název pro neotevřené). Tyhle články píšu proto, abych více šířil myšlenku, která mě oslovila, a to více se koukat do sebe než ven, protože to vytoužené štěstí nenajdeš venku, ve věcech a vztazích, ale pouze v sobě.

Poradce pro opuštěné…

Pojďme se po čase zase pobavit, pousmát a brát život trochu s nadhledem. Jo, nadhled, ten nám většinou chybí, když se jedná o nás, ale u ostatních, tam ho máme na rozdávání.
Nedávno mi jedna bohyně psala, jestli nechci založit nějakou vědomou seznamku, kde si mohli holky listovat v katalogu, vybírat si z vědomých mužů a pak si je zvát třeba na kávičku.
Takovej výběr z hroznů, by řekli na Moravě.

Bohyně, Kněžky, Luční víly a ženy s několika jmény, které vystoupily na určitou úroveň vědomí, a zjistili, že k sobě nemají toho vědomého parťáka. Holky já vás fakt miluji i když tomu asi nevěříte. Jste všechny dokonalé, takové, jaké jste!


Jsem konečně napojená!

Já vím, je to těžký v dnešní době takového muže najít. Je nás hold málo 🤣 a ty si přitom makala roky na přípravě na jeho příjezd. Byla to dřina, sebeodříkání, potila si krev a slzy u blejskání aury, leštění čaker a dalších energetických místeček svého těla. Otevírala třetí oko, přijímala denně v zrcadle skrz odříkané afirmace o Své kráse a úžasnosti. (Dělal jsem to taky, tak vím 🤩)

Zrušila sis bloky v sobě metodou RUŠ. Prošla Cestou od Brandon. Sjela kurzy od Dispenzy, Liptona, Louise Hay, Chopry i Tolleho. Na regresích, vyčistila všechny vzorce, bloky a traumata, které ti již nesloužili. Přijala si vnitřní ženu, vnitřního muže a pochovala si v náručí své vnitřní dítě.

Máš pravé jméno své duše od samotné Karaimi, co už není Karaimi, které ti otevřelo srdce pro vyšší frekvence a prožívání v těle. Naučila ses, jak reaguje tvé tělo, a kde potřebuješ, aby se tě muž dotýkal a dovedl tě k extatickým (ideálně mokrým) orgasmům a umíš mu to říct!

Úžasně sis nastavila hranice, umíš si je bránit a přebíráš veškerou odpovědnost za své činy.
Umíš holotropko, zkusila si Magické houby, Kambo, Ayahuascu, Rapé i Sanangu, a dokonce si přešla žhavé uhlíky a vlezla do ledové vody, jak svědkyně Wimhofova.

Cítíš, že si konečně napojená, otevřená a připravená do svého života přijmout pana Božského a teď jen musíš počkat, až ti Vesmír splní tvou objednávku.

Čekáš, čekáš…, čekáš……, čekáš……… a furt nic!!!

Nedávno jsem vedl s kamarádem Romanem takovou disputaci o cestě k osvícení nebo vyššímu vědomí a on přišel s myšlenkou, že veškeré výše popsané praktiky, které můžeme označit, jako osobní rozvoj vedou víceméně do vědomí, což je podle nás, bohužel mužská cesta nebo minimálně posiluje tvého vnitřního muže.

Tak do prdele, kde je?

Se vším souhlasím, je to dobré, většinu těch věcí jsem taky ochutnal (mimo Karaimi), ale jako první mě napadla otázka, kterou popisuje v článku po čem touží muži. Potřebuješ, tohle všechno, abys zaujala muže? Neměla si to dělat spíš pro sebe? Když už si odškrtala celej tenhle seznam, řekni mi, proč potřebuješ muže? Kde máš pro něj místo ve tvém životě?

Muž musí mít pocit, že je potřebný, ale mě přijde, že ty přímo vyzařuješ OPAK, že máš vše vyřešený a nepotřebuješ nic?

Pokud řekneš ANO, potřebuji, tak čti dál, a pokud odpovíš NE, tak vlastně taky 🤣

Mám pocit, že si podlehla klamu, že tohle všechno je potřeba proto, aby si našla toho pravého. Máš pocit, že si dost napojená, otevřená, připravená a teď stačí čekat. Můžeš to zkusit, rok, dva, tři, ale pokud stále nepřichází, vrátil bych se směrem k živlu země (myslím tím zemitějším praktikám) a začít něco dělat jinak.


Je v pořádku na sobě pracovat! Spousta lidí řeší ve vztahu, jak to má ten druhý a co by měl změnit, ale jaksi zapomene, že změna musí udělat hlavně u sebe. Takže makat na sobě je správně, ale neznamená to, že díky tomu přijde ten pravý.

Poznámka podivnýho blogera!

Když něco nefunguje, změň to!

Čekání na stokrát popsaný ho prince na bílém koni, který přijede, uvidí tě v celé vnitřní kráse a zamiluje se, tedy nefunguje. Co tedy změnit?

Vrátíme se k článku Voníš jako láska, kde jsem popisoval, jak se chlap zamilovává do ženy ve třech krocích. Jako první se mu musí líbit, pak mu musí vonět a nakonec chutnat. Tři kroky, která ani tvá vyglancovaná aura nepřebije, protože to, jaká opravdu jsi uvnitř ho zajímá až následně, když projdeš prvními třemi kroky, pak začne mít chuť Tě poznávat více. Je to takhle od přírody i zvířátka to, tak mají.
A já myslím, že to máš holka dost podobně a pokud tvrdíš, že ne, tak kecáš.

Zpátky k tvému čekání v poloze otevřeného lotosového květu, v které nic nepřichází, aby je třeba něco změnit. Chce to vstát a vyrazit! A kam?

Seznamka

V dnešní uspěchané době je právě seznamka nejjednodušší způsob, jak se seznámit. Už to není, jako za mých mladých let, že když si chtěl někoho sbalit, musel si prostě vyrazit ven. Na diskotéku, do baru nebo někam, kde byli lidi tvého věku a bylo nutné projít desítkami odmítnutí, než ses chytnul a dostal šanci na ploužáka.
Přemýšlel jsem, co bych udělal já, kdybych sháněl nějakou bábofku a první mě napadla seznamka. Proč ne? Třeba tam někdo zajímavej bude a znáš to Vesmír naděluje těm, co se snaží.
Jenže, když jsem jí navrhnul, dostal jsem na první dobrou hustej kartáč, jak mladej od mazáka na vojně.

Seznamku? To nikdy, to je pod mojí úroveň!!!!

Já se nebudu nikdy vystavovat, jak na trhu! A bez tak to je samej úchylák!

A já se ptám proč?
Můžeš si vybrat nějakou kvalitní seznamku, potkávají normální lidi. Jasně budeš muset odfiltrovat 80 % prcačkářů, které poznáš už podle profilové fotky a ty prostě zablokuješ?
Nejde všem jen o sex, ale vždycky si na seznamce můžeš najít slušnýho chlapa. Znám spousta lidí kolem sebe, kteří na seznamce seznámili, a dokonce tam jsou už nějaký svatby.

Ne, já jsem vědomá žena na seznamku nejdu.

OK, tak mi teďka řekni, jak vlastně partnera sháníš?
No. tak já ráno a večer Afirmuji a vysílám vesmíru přání.

A co děláš dál?
Čekám přece vesmír vidí, že jsem připravená otevřená pro nový vztah

Aha a nechceš se otevřít možnosti zkusit tu seznamku?
Asi ne, nevím… Nacítím si to, jo?
Super, tak vzhůru do dalšího čekání!

Jedu po kolejích, které nikam nevedou

Všichni, tak nějak podvědomě chceme pro sebe to nejlepší, to je jasný. Máš pocit, že už máš nějakou úroveň a jedno, jestli jde o úroveň vědomí, životní, emoční nebo inteligenční a podle ní si hledáme partnera, tak to prostě je.

Sedíš v business třídě vědomého vlaku a nic moc se neděje. Je tam hustě vědomý klid, všichni všechno vědí a maj zpracovaný. Znáš to tam, je tam příjemné prostředí, a občas dokonce přijde nějaký pán, který tě pozdraví a usměje se na tebe. Bohužel většinu času čumí notebooku nebo telefonuje. Když už tam sedíš pár let a nic se neděje, možná by stálo za to se nacítit a něco změnit. Jestli by nebyl dobrý nápad vylézt z tý byznys třídy a jít podívat, jak se majÍ v ekonomy? Co kdyby tam někdo zajímavej byl?

Jednoduše když už pár let jedeš furt ve stejným vlaku, po stejný koleji a je čas přehodit vystoupit a začít dělat něco jinak. Vystoupit z té komfortní zóny nazvané business třída a skočit si do zóny změny sice to tam může trochu bolet, ale něco se kurva děje.

Řekni, kde ty chlapy jsou?

Další moje otázka je jakýho chlapa vlastně hledáš?
A následuje otázka, kde se takový chlapi vyskytujou?
A do třetice a chodíš na ty místa i ty?

Co tím chci říct, že velice často hledáme partery tam, kde vůbec nejsou!
Možná chceš silného vědomého mužejezdíš na semináře, kde to je samej hodnej kluk..
Možná chceš hokejistu a chodíš koukat na okresní přebor ve fotbale do vedlejší vesnice.
Možná chceš atomovýho fyzika a chodíš do Harleys baru.
Možná chceš mě a nenapíšeš 🤣🤣🤣.

Co z toho plyne?

Jasně si specifikuj jakýho borce chceš a místo, kde jsou a choď tam taky. Prostě odhoď falešnou hrdost, která tě drží doma v očekávání a začni chodit na kukačku, voničku a ochutnávačku…

Co tě opravdu drží zpátky?

Je to jen tvá hrdost? Takže pojď jí odhodit a vytvoř si profil na seznamce. Nahraj vytuněný fotky a jasně napiš, co chceš. Zvědavost ti nedá, a tak začni prohlížet muže, a pokud se ti nějaký bude líbit, dej mu LAJK, on napíše neboj.
Druhý krok výstupu z komfortní zóny, je domluvit si randíčko. Pokud se nebudeš potkávat s muži, jak si vybereš toho pravýho? Podle fotky? Co, když zrovna ten úplně neúžasnější chlap tvýho života, na kterýho si tak dlouho čekala, vypadá na fotce, jak debil? Jen choď ven, dej Vesmíru šanci, ti ho poslat a ochutnej znovu to příjemný mražení před první schůzkou. Dyk si ho už tak dlouho necítila. Mňam.

Když totiž nevystoupíš z tý svý komfortní zóny a nezačneš se potkávat a poznávat s muži nestane se vůbec nic, a ty budeš dál sedět v lotosového květu v byznys třídě, afirmovat a po večerech sama smutnit, že stále nepřichází…

Tak vzhůru víru života a držím pěsti holky…

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky