Období misionáře

Když něco objevíš, máš touhu to předat. Ne dalším generacím, ale svému okolí. Musíš tu radost přeci někomu sdělit. Musíš říct, že existuje něco lepšího než je jen honba za opojením, penězi, novými auty, baráky, dovolenými a ženami.

Ano, stalo se mi to cestou do mé duše, že jsem objevil a pochopil spousty pocitů, vzorců a špatných rozhodnutí, které jsem v životě nasbíral a měl potřebu si o tom povídat.
Vyprávět celému světu, jak je úžasná meditace, jak existují cykly u ženy a jak s nimi pracovat. Co je vědomé milování, jak je krásné se procházet v lese a objímat stromy, jak jsme všichni jedno, jeden celek, jeden vesmír, jedno vědomí…

Blbý bylo, že nejvíc jsem si o tom chtěl povídat se svou přítelkyní. Bohužel ke škodě konverzace, ona v tu dobu chtěla hlavně vostrej sex a to mě přišlo dost povrchní.

Co to meleš, vole?

Velice často, když jsem měl tendenci se svěřovat o svých zážitcích a zjištěních, jsem byl informován, že jsem blázen, magor či úchyl a že jistojistě patřím do nějaké sekty podobné těm Svědkům Jehovovým.

Nejvíc mě zaujalo, když jsem se snažil komunikovat a ten člověk už neměl argument, tak prakticky pokaždé padla slova: „Co to meleš za nesmysly, jdi s tím do p*dele.
No, trošičku, jsem zažil pocity křesťanských misionářů, když vyprávěli o Kristu.

Je to sekta?

Záleží, jako vždy, na úhlu pohledu a já si rád dělám srandu i sám ze sebe, takže jsem vlastně všem potvrzoval, že je to sekta. Sekta lásky. Sekta, která nemá žádné podmínky, pravidla ani nařízení. Nikomu nedáváme své majetky, ani se nemusíme brát jen mezi sebou. Jsme pouze lidi, kteří se k sobě chovají slušně, nepomlouvají se, vycházejí si vstříc a zároveň si navzájem neporušují hranice.

Dalo by se říct prima parta vědomých.
Ano, většina z nás se potkala na kurzech poprvé a jsme ze všech koutů republiky. Táhne nás k sobě společný zájem, ať už to je osobní rozvoj nebo profesionální příprava na maséra nebo terapeuta, tak nás to udržuje v kontaktu i mimo kurzy. Dokonce, pane Bože, tvoříme buňky podle lokalit, kde se scházíme, grilujeme, jezdíme na kolech, pijeme víno a nebo jen tak kecáme o svých životech.
Pokud v tom vidíte příznaky sekty, tak tedy jsme. Já to spíš vidím, že se máme rádi a je nám spolu dobře.

Hele, vole, energie…

Jsem nevěřící Tomáš, mám to prostě ve jménu, a na spousty věcí potřebuji důkazy. Ale lepší se to den za dnem, fakt…
Dnes už začínám přičichávat ke kvantové fyzice a to je už velkej fičák, to bych vám na začátku fakt nepřál. Jen pro přiblížení, už jsme u Doktora Strange a jde mi z toho hlava kolem. O tom asi někdy jindy.

Tak to je asi k tématu misionář sekty lásky všechno.
Mějte prima den.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky