Ženské desatero pro výběr muže

Tenhle článek mi napsala Klárka, kterou mám moc rád a pro Michala je, jako Jackpot. Jo, kdyby byla o trošku mladší (29 let) asi bych po ní vyjel. Vtip vole!
Apropóóó, já o tomhle typu muže píšu ve svém článku Mýtus, zvaný vědomý muž a pak dostaneš článek, proč ho mají ženy chtít. Vesmír vole!
Klárko, děkuji a posílám do světa tvé ženské desatero.

Tak proč chtít do života vědomého muže?

Aneb proč chtít chlapa, co na sobě alespoň trochu maká. Vědomý muž. Chlap co na sobě pracuje. Ten, co chodí na kruhy

Taky tápeš v tom, co tyhle shluky slov vlastně znamenají?

Už to tak být nemusí. Přináším ti exkluzivní manuál, jak funkčně oddělit zrno od plev a poznat toho pravého vědomého muže. Muže, kterého chceš přitáhnout do svého života, navázat s ním partnerský vztah a vědět, že to je to pravé. 

Pro zjednodušení tvého pátrání a lepší orientaci v dané problematice ti přináším těchto 10 bodů (a bonusový 11), které ti mohou pomoci ve tvém hledání ideálního muže. Jaký tedy je takový exemplář vědomého muže, a jaké jsou výhody při soužití s ním? 

Tak tady těch 10 bodů máte:

1. Nebojí emocí – těch svých, ale hlavně těch tvých. Dokáže různé exotické emoce pojmenovat a říct ti, jak se aktuálně cítí a co by potřeboval k tomu, aby se cítil lépe. 

2. Ustojí tvé nálady, ať budou jakékoliv. Dokáže vycítit, kdy chceš být sama, kdy je potřeba zásobit tě dortíkem a kdy pomůže už jen dobrý sex. 

3. Orientuje se ve tvém cyklu – prostě ví, kdy může hrozit nebezpečí a je lepší se urychleně evakuovat. 

4. V sexu mu nejde jen o vlastní uspokojení a rychlé vyvrcholení. 

5. Přijímá tě tak jak jsi. Jako ženu. Partnerku. Milenku. Nesnaží se tě měnit a neporovnává tě s ostatními ženami. Je s tebou, protože s tebou být chce. Kdyby to tak necítil, nedělá mu problém jít o dům dál.

6. Komunikuje své potřeby a hranice. Třeba to, že nesnáší umývání nádobí nebo to, že návštěvu u tvé rodiny zvládne v časové dotaci maximálně 3 hodin. 

7. Je čitelný, stabilní a dokážeš se v něm vyznat. Do vašeho vztahu vnáší jasnost a řád. Což je skvělé pro tvé ženské plynutí a chaos. 

8. Rád se ujme věci, které jsou pro tebe “moc” – postaví skříň, vynese ti těžký nákup do patra nebo zaparkuje podélně auto.

9. Dává ti prostor být sama sebou. Vnímá, že některé úkony mohou být pro tvou mysl náročné a obtížně zprocesovatelné. Třeba výpočet toho, kolik litrů vody potřebuješ na zavaření 10 kilo okurek nebo jakou barvu je ideální použít na koupelnový strop, aby neplesnivěl. 

10. Milování s takovým mužem je prostě boží!  A dlouhé. A boží a dlouhé…

11. (bonusový bod) Nedělá věci kvůli tobě, ale kvůli sobě. Nebojí se přebírat odpovědnost za svá rozhodnutí, i když v hloubi duše tuší, že tím může vypudit draka z jeskyně a zničit tak křehkou stabilitu tvého vnitřního systému. 

Komentář jinýho blogera

Tak Klárko, ty andílku náš, děkuji za parádních 10 bodů a je vždy skvělé, když nemelu ty svý moudra jen já, jak bych řekl, rezonuje s tím i někdo z ženského pole.
Mám pocit, že poslední dobou se z toho stává prokletí, protože pokud nejsi vědomý, tak nejsi nic. Normální chlap, co přijde sedřenej z práce domů, volepenej všema hovnama, které na něj navalil šéf, chce si dát sprchu a mít chvíli klid, přestává být zajímavej a brzy vymře, jako neandrtálec. Prostě nebude potřeba.

Čeká nás další evoluce muže, pokud se nepřizpůsobíme a nezačneme na sobě makat, vymřeme, jak dinosauři zmatený nejen ženami, ale i počtem nových pohlaví.

Alfa víkend, jak ustát ženské emoce

Nejen tohle desatero a můj pocit z něho, ale i to, co slýchávám na mužských kruzích mě přesvědčilo, že je potřeba něco dělat, a proto se dalo v pár chytrý hlav dohromady a připravili jsme nový víkendový seminář pro muže, co nechtěj být dinosauři Alfa víkend Muž a vztahy, v kterém budeme řešit hlavně vztahy k ženám, takže pánové, pokud chcete, rozumět tomu desateru, tak mrkněte na program. Možná vás to zaujme.

Tak se zatím mějte neadrtálci, dinosauři a nakonec i ti vědomý, co už to nejhorší mají za sebou. Nakonec zjistíme, že každej má svou cestu plnou křižovatek, své tempo a víru, která nás drží a vždy vrátí na tu správnou cestu…
Věřím, že to zvládneme a kdyby ne hned, tak nakonec se stejně sejdeme všichni tam nahoře u Karla 🙏

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky