Fakt mít všechno u pr**le?

Spousta lidí si myslí, že když řeknu, že mám všechno u prdele, tak jsem vlastně lhostejný, všechno je mi jedno a na ničem mi nezáleží, ale to je velký omyl.

Lhostejnost, je sama o sobě špatná vlastnost a lhostejní lidi většinou bývají vlastně nešťastní.
Lhostejní lidé se nedokáží se spoustou problémů vyrovnat a raději je zastrčí někam dozadu, ať v šuplíku a nebo v sobě. Bojí se k čemukoli vyjádřit, protože by nemuseli mít pravdu a někdo by je mohl kritizovat!
Bojí se cokoli udělat, protože by za to museli nést zodpovědnost a vše zakrývají arogantními vtipy, nezájmem a shazováním (tak tohle byla moje parádní disciplína).
Bojí se kohokoli si pustit k tělu, aby se náhodou nezjistilo, že nejsou výjimeční a hájí se hláškou, že jim stejně nikdo nerozumí.
PROSTĚ SE BOJÍ!


Tak co to je, mít u pr**le?

No, jako první si musíš vybrat „Co budeš mít u prdele„, tedy vybrat si něco. Z naší lidské podstaty jsme prostě naprogramováni stále něco řešit. Náš mozek nám neustále jede a posílá myšlenku za myšlenkou a věř, že i tady platí Paretovo pravidlo 80/20.
Prostě 80 % našich myšlenek jsou strašlivá h*vna, která nepotřebuješ a přesto se jimi zabýváš. Zbylých 20 % myšlenek může být zajímavých a má význam se jim věnovat. Takže pečlivě vybírej, čemu ve svém mozku dáváš pozornost, protože to i roste.


CELÝ ŽIVOT SI MYSLÍM, ŽE MOZEK JE NEJÚŽASNĚJŠÍ ČÁST MÉHO TĚLA, ALE PAK JSEM SI UVĚDOMIL, KDO MI TO VLASTNĚ ŘÍKÁ
(tohle někdo napsal)


Prostě si vybírej, čemu dáváš pozornost

Jako lidské bytosti jsme obdaření volbou. Od určitého věku si můžeš vybírat, co se budeš učit, kam budeš chodit, co budeš dělat, s kým se budeš bavit, co budeš poslouchat, s kým budeš mít sex a tak dále.
Tedy komu a čemu řekneš ANO.

Součástí této volby je i na co se můžeš vysrat. Koho pošleš do prdele, s kým spát nebudeš, s tímhle si teda panáka nedám a čím jseš starší, tak na základě zkušeností máš mnohem více jasno komu a čemu říci NE.
VŠE JE TVOJE VOLBA! (Pokud tvrdíš že ne, máš větší problém, než sis myslel).


Tak začni vybírat!

Teď už tedy stačí začít vybírat, co je pro Tebe nedůležité, co je zbytečné a co ve svém životě nechceš. Vyhodit ze svého života lidi, místa a věci, které Tě otravujou, kazejí náladu a už je nepotřebuješ.

, třeba strávil dlouhé měsíce u počítače a hrál on-line hry, ztratil jsem v součtu i pár let a pak i rodinu. Potřeboval jsem to? Ne, byl to jen únik z reality, která mě nenaplňovala. Fakt blbá hodnota!


Příklad dobré hodnoty

Důležitá hodnota v životě (teď doufám kejváte) je rodina, ale když tě vysírá tchýně, tak ti to dost, tuto hodnotu kazí.
Co s tím? Prostě jí měj u pr**le! Neposlouchej jí, pokud to nedáš, nejezdi tam a nenech si kazit těch pár parádních chvilek na téhle planetě. Zároveň, ale s láskou vysvětli své manželce, že to s její matkou není k vydržení a že tě to moc mrzí, ale jezdit tam s ní nebudeš.

V tomto článku dost čerpám z knihy Marka Mansona.

Tak mějte u prdele to, co máte mít 🙂
Tomáš

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky