Každý ráno mi stojí

Každé ráno mi stojí za to žít!

Tak to mělo původně znít, ale to bych nebyl já, abych to nějak nepřekroutil, jsem už takový 😀.
Každý ráno, když se probudím, tak mi stojí. Pro mě je to skvělá zpráva a možná se budeš divit, že si dovolím to sdílet, ale od toho ten blog mám. Musí to ven 😀.
Pro každýho chlapa je příjemný, když se ráno probudí a cítí, že ten mistr rozkoše dole ještě žije, že tam teče energie, a že ten kašpárek ještě dokáže zahrát velký nebo malý divadlo.

Ranní rituály jsou důležité

V dnešní době, kdy nám neustále někdo něco tlačí do hlavy, je fakt nutné si udělat čas na sebe. Já to vyřešil hned po ránu, kdy můj mozek ještě spí a nastavil jsem si budící rituál a po tomhle rituálu mi přišel tento článek, takže děkuji mému penisu za inspiraci.

Můj ranní rituál

Když se probudím dám si Wimovo dýchání, tak zhruba 4 až 8 kol, 45 nádechů, výdechů a pak zádrž po výdechu. Následuje dvacetiminutová meditace, v kterém začínám vděčností za to, že jsem se probudil a mám další den na týhle planetě, že jsem zdravý, hezký, mám kde spát a co jíst. Pak jen tak pozoruji myšlenky neřeším je, jen pomalu dýchám. Následuje chlapský záchodový rituál (vynechám popis) a pak si dám spršku, kterou končím řevem pod ledovou vodou, která ze mě udělá monstrum typu Hulka.


Nově musím přiznat, že si pohladím i vůdcův hlavní stan a poděkuji mu za jeho jasnost a pevnost.

Každý ráno za to stojí, když mi pěkně stojí.

Sex po ránu nebo večer?

Moje bývalá přítelkyně si mé ranní erekce velice užívala, ona totiž byla Skřivan. Vstávala brzo a ranní sex byl pro ní požehnáním, kdež to já, jako sova milující sex hlavně večer trpěl, jak zvíře 😀.

Jenže muž je od toho, aby čelil výzvám a neposral se jen tak z něčeho a skrz otevřenou komunikaci, jak to máme rádi a hlavně kdy, jsme to nakonec vytunili ❤️.
Ať si říká kdo chce, co chce, tak za mě je vztah je kompromis, v kterém, ale nesmíš ztratit sebe, jen proto, aby si byl na druhé straně přijatý. Já jsem od přírody dominantní, ale toužím ochutnat i svou submisivitu a ona byla submisivní, ale někde uvnitř toužila poznat, jaké to je, být ta vostrá Xena.
Tak jsme se navzájem učili ty, pro nás, neochutnané póly polarity. Řekl jsem jí, ať si mě prostě ráno vezme, a hlavně se mě neptá, jestli mám chuť, protože po téhle otázce dostane jasné NEEEE!
Po čase odporu, jsem ochutnal to, že si mě někdo bere bez dovolení a bylo to ve finále dost rajcovní. Představa, že se probudíš tím, že ti někdo masíruje penis, pak si na něj sedne, a jede si svůj orgasmickej rytmus, je dost zajímavej tip budíčku.


Trauma z erekce

My chlapi máme, tak nějak celoživotně erekci, jako něco tajnýho, o čem se nemluví a patří pouze do tmy a postele. Peklo je, když přijde ve chvíli, kdy není žádaná. U některých to může být až trauma ve chvíli, když je parné léto, jak na plovárně Džbán a ty jedeš v autobuse, do kterého přistoupí taková pěkně stavěná, krásná a lehce oděná diva, která se rozhodla, že nám ukáže i věci, které v tu chvíli vidět nechceš. Mě se hned rozjede fantazie, jak Vrchnímu, co prchal. Cítit tu vůni, mít chuť a kraťasy, který toho moc neschovají, tak tohle vypadá na pěknej průser, ty vole. Teď přichází těžký úkol i pro zkušenýho jogína udržet v tajnosti to, co se děje v rozkroku.

Kde vzniklo mužské erekční trauma?

Myslím, že to bylo někde v našem dětství. V době, kdy nás začal zajímat ten roztomilej chobůtek mezi nohama, a bylo hrozně příjemné si s ním hrát a vytahovat ho do nepochopitelných délek. Jenže již dříve trestaní rodiče nás začali okřikovat a bránit nám v naší první slasti a hrátkách.

Nesahej si na šulínka! Tfuj to je ošklivý! Tomíku nedělej to! To hodný chlapečci nedělají. Ale já chtěl být asi ošklivý, mě to bavilo!

Někde tady to vzniklo, a tak jsme svou erekci začali schovávat a vstoupili s ní do ilegality peřin, klidu záchodů, zamknutých koupelen.
A tak jsme se, za tu naší malou a krásnou EREKCI střediskovou, začali stydět a poslední dobou, je to horší a horší díky současné cestě se od mužství oddělit.


A proč je potřeba to tajit?

Ona je totiž erekce velice často vnímána, jako útok. Ženy si někde historicky nahráli do vědomí, když se postaví, tak bude sex a dost často ten nevyžádaný. Musím bohužel potvrdit, že to byla a je často pravda.
Když muži stojí penis, první myšlenka ženy bývá, že ho do tebe chce vrazit, ale je to opravdu tak?
Myslím, že ne. Vzpomeň si na mojí ranní erekci, kdy já vůbec nic nechci! Já si to chci jen vychutnat, že mi v je padesát, stále mi stojí, a to je pro chlapa super pocit!

Takže rada pro holky, co to mají rády po ránu:

Někdy je lepší míň mluvit, a prostě na něj skočit!

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky