Začalo to Xenou

Byl jsem celý prodloužený víkend na Srazu hustých mužů (o něm napíšu příště), a tak nebyl prostor publikovat článek hned v pondělí ráno. Pouštím ho tedy teď a věřím, že bez nějaké větší korektury ho zvládnete…
Je zajímavé, jak se to celé v životě synchronizuje. Potkal jsem na akci i chlapy, kteří mají problém se svou silnou ženou. Tak i pro vás je tento článek.

Xeno ty si mazlík

Začalo to nejspíš mnohem dřív, ale mě z čistého nebe vyjela vzpomínka na tenhle seriál, a pak to najednou přicházelo a já jen psal a psal a psal…..

Pamatujete seriál Xena?
Začal tuším v roce 1995 a byl to velkej hit, a tak trochu odpověď na seriál Herkules o silném a odvážném muži, co zvládne, kde jakou bestii.
Pak se dalo dohromady pár chytrých hlav a není náhodou, že to bylo v Americe a vytvořilo hrdinku Xenu, aby se ukázalo, že ženy zvládnou to, co muži.

Co je fenomén „Silná žena“?

Většina žen si myslí, že silná žena je ta, co ustojí tento svět, co ho vydrží bez jednoho poklesnutí v kolenou, bez jedné slzy, je soběstačná a totálně nezávislá na mužích, dominantní, soutěživá, nátlaková, umí přímo do očí říct, co chce a nestydí se občas pustit do věty slovo VOLE.
Silná žena je přece ta, co na sebe neustále strhává pozornost svou hysterií, hádavostí a výčtem toho, kolik toho zvládne sama, tak k čemu tedy chlapa potřebuje.
V případě seriálu Xena to navíc perfektně umí s mečem a nevadí jí se ušpinit v bažině, pár týdnů se nekoupat a každej den někoho zabít, protože se blbě podíval.

Xena je navíc hustě sexy, má dokonale vyrýsovanou postavu, velký a pevný prsa a prdelku.
Břicho vysekané majzlíkem, že jí závidí většina mužů, a jako bonus, je ve většině dílů potřísněna nějakým marastem, slizem anebo krví.
Jako prototyp mytologické válečnice je to úžasnej, ale chlapy, kdo by to chtěl domů?
Možná, tak do postele, aby ti předvedla divočinu, zvalchovala bůček, a pak si šla po svejch, protože by ses jí po čase začal bát.

Prostě ideál pro všechny feministky, bojující za práva a rovnost žen. Akorát holky, až tohoto dosáhnete, začnete opět být frustrované, tentokrát ze SAMOTY!

Silná žena – sen každého muže!

Ruku na srdce anebo na penis (druhé mužovo srdce), kdo z nás chce takovouhle vraždící bestii. Jo, kdyby byla apokalyptická válka, jistě by se ti doma hodila, ale v téhle době, v klidné Evropě, kde jediné nebezpečí je nepropadnou strachu z COVID-19 a následné udušení v roušce?
ŽÁDNEJ Z NÁS JÍ NECHCE!

Mimochodem jedna z hlavních mužských postav z tohoto seriálu se jmenovala Joxer, ale boxer, to rozhodně nebyl. Takovým mužům se, ale silné ž(X)eny moóoc líbí.

Co je silná žena podle mě?

Silná žena podle mě a věřím, že mi dá za pravdu většina mužů, kteří zrovna teď nepopíjí zelený čaj, nežehlí, netančí (neřasí) v rytmu Ezo jemných písní anebo neprochází emočním procesem, je dost jiná.

Silná žena hledá svou sílu naopak ve zranitelnosti a ukazuje muži, jak otevřít srdce lásce tím, že ho tou láskou zahrne. Zaleje ho svou něžností a pozorností. To je ženská síla.

Silná žena má laskavé srdce a svou láskou otevírá to mužské.
Snaží se udržet rodinné vazby a dobré vztahy s okolím. Skrz vlastní zdravou intimitu rozvíjí tu mužovu, protože my jsme v tomto občas, jako pařezy v kůrovcovém lese.
Pečuje o svého muže, udržuje teplo domova, s láskou se stará o děti, a teď nemyslím feudální archetyp služky na zámku.

Příklad první:

Nedávno jsem byl na návštěvě u jednoho páru, kde žena je Xena a muž Joxer a dostal jsem od ženy otázku:

Já chci silného muže, jak to mám udělat?
Říkám chceš to opravdu vědět?
Musíš mu to dovolit! Musíš zahodit meč a pustit otěže vztahu, které držíš ve svých rukách a s důvěrou se svěřit do mužovi péče. Musíš přestat bojovat a odevzdat se, bez očekávání výsledku.
To je síla ženy, dát muži důvěru, že se o ní postará!

Příklad druhý:

Přišla za mnou jedna, tak trochu alternativní holka a tím, že nemůže najít kluka, kterému by se mohla plně odevzdat a být ve vztahu opravdu žena.
Dostala úkol jeden den hraj úplně blboóou blondýnu, kde nic neřešíš, neřídíš, jen následuješ ostatní.
Jak myslíš, že to dopadlo?
Jeli jsme s partou na cyklovýlet, který naplánoval kamarád a po cca 5 km vlítla do čela pelotonu a začala určovat tempo a cestu kam pojedeme. Vydržela to něco přes 2 hodiny a pak…. neodevzdala se!


Malá rada pro holky na konec

Holky buďte autentické, buďte svoje, buďte laskavé a něžné, i když to někdy bolí a občas vás někdo zraní. Vím není to jednoduché, ale přesto
ukažte nám mužům, že jste pokorné, máte otevřené srdce a schopné sdílet svou intimitu s námi.
Ukažte nám mužům, že stojí za to opět o vás bojovat, pečovat a ochraňovat. Zbourejte obranné mechanizmy svých vnitřních Xen a já věřím, že z vašeho Joxera se stane opět silný Herkules, který vám otevře své velké srdce a už vás nebude zraňovat.

My muži musíme mít pocit, že nezvládnete úplně všechno, musíme cítit, že nás potřebujete, milujete, že opět chcete ochránit a odevzdat se nám.
Kdo jiný nás tohle má naučit, než právě vy, které k tomu máte od přírody dary.


A pro Bohyně? (oni vědí)

Zapomeňte na to, že extatickým tančením z vlastního vnitřního zdroje, neustálým ježděním na ženské festivaly, kde se učí, jak být silná ž(x)ena, nějakýho týpka sbalíte.
Zároveň snižte své standardy, že Já budu pouze s vědomým mužem. Jak to sám pozoruji, není jich dostatek a hlavně většina už je ve vztahu, protože nějaká rychlejší ho klofla před vámi.

Ať je to, jak je to, jsme muži pozadu. Jsme více v hlavě! Máme větší EGA a jsme více svázaní s materiálním světem, takže většina z nás na první, druhý, třetí… pohled, nepozná vaši vnitřní krásu.

Muž, jako první reaguje na to jak vypadáš, pak si přivoní, a pak ochutná.
A pokud tohle klapne, tak si na dobré cestě získat svého krále Miroslava na bílém koni.

Takže navrhuji začít se zase malovat, vonět, holit, trhat obočí a mít v záloze nějaké pěkné sexy šatičky s výstřihem, protože v tom unisex pytli, co nosíš nikoho nesbalíš.

Chlap chce ženu, která o sebe hezky pečuje, protože pak ví, že bude pečovat i o něj!

Pokud tedy chceš chlapa, který je víc chlap než si sama.

Jsem si jistý, že většina žen:
Chce být ochraňována, hýčkána, vedena a milována.
Chce sex, při kterém se může úplně odevzdat muži a svým pocitům v těle. Chce se cítit v bezpečí a zároveň nevědět, si nebýt jistá.
Chce se totálně uvolnit do extáze, chce cítit dotyky, chce být líbána na celém těle a chce ho tam mít, co nejdéle.
Žena potřebuje k životu prožívat své emoce!

Vím, že 99% vysokých manažerek s desítkami podřízených, touží potom být ve vztahu ta submisivní. Chce se odevzdat a nechat se vést.
Jen jim to nejde a musí se to učit.


PS: Ano slyším stále ty samé odpovědi a plamenné výmluvy žen o tom, že silných mužů není dost, pokud tedy nějaký vůbec jsou. A víte, co odpovím?
Musíte jim to dovolit. Vy ženy měníte svět k lepšímu skrz lásku, pocity, tak zkuste jednou doma zahrát úplně blbou blondýnu, která si neví s ničím rady a potřebuje pomoc od svého muže.
Jen na chvíli, zkuste to.

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky