Poděkování všem, co jsem potkal!

Uvědomuji si, že většina poděkování je vždy na konci. Já budu děkovat na začátku. Vždy jsem to měl trochu jinak…

Na své cestě k jinému a věřím, že lepšímu Tomášovi, jsem potkal, potkávám a ještě určitě potkám spousty inspirujících lidí. V tomto článku sepíšu jen tu část od svého otevření.

Cherzez La Femme nebo-li za vším hledej ženu, jak říkají soudruzi z Francie, tak u mého prvního kroku v osobním rozvoji stála žena, respektive dvě ženy.

Šárka Švestková

Šárka, moje milovaná vyzyvatelka, která mě zvedla z gauče a prošla se mnou dva roky života. Neustále mě zkoušela a testovala, což je pro muže velmi důležité, jinak zakrní, zalehne a čumí, jak… Mimochodem mi pomohla zbavit se 33 kg mé váhy. Kdybyste někdo chtěl, je výborná fitness trenérka.


Irena Maštalířová

Kamarádka z dětství. Otevřela mě pro první krok a tím bylo zjištění, že existuje něco mezi nebem a zemí, něco uvnitř nás, a teď nemyslím řízek v žaludku :).
Vysvětlila mi, že nejdůležitější je láska. Nejsme jen prázdné schránky z masa a kostí a vše neřídí náš dokonalý mozek.
Pokud byste chtěli s Irenou pracovat na sobě, najdete jí na Kineziologická poradna.


Richard Vojík

Richard je můj velký průvodce. To on mi ukázal Cestu pravého muže a řekl mi, co jsem potřeboval slyšet od svého táty. Otevřel spoustu mých 13. komnat, jako byl vztah s tátou, mámou, partnerské vztahy a hlavně vztah ke mně samotnému. Po absolvování Mužské cesty Richarda Vojíka jsem v sobě cítil obrovskou sílu a víru v sama sebe.


Veronika Kantová

Byla moje první osobní terapeutka a po prvních terápkách (její slang) jsem si musel vždy na pár hodin lehnout, jak jsem byl zmasakrovanej.
Vedla mé první krůčky, kdy jsem se začal šťourat v sobě a začal řešit všechny ty vzorce z dětství, které mě brzdily. Prozradila mi, že existuje mé vyšší Já a duše, ukázala mi práci s energiemi, Reiki, minulé životy a zapomenuté vzpomínky.
Kdo by to byl řekl do této upřímné a napojené ženy. Byla na telefonu, když jsem potřeboval, měl jsem své úzkosti a nechtěl brát Neurol.
Děkuji Veru, byla to jízda a nezapomenu.

Doporučuji, pokud to nedáváte, si takovou šikovnou terapeutku pořídit. Kdo by chtěl zkusit její služby, tak kontakt najdete na Veronika-terapie.


Denisa a Richard

Denisa Říha Palečková je další významnou ženou v mém životě a přestože jsem na její ženské semináře (které vřele doporučuji všem ženám) nebyl připuštěn, absolvoval jsem sérii seminářů Denisy, které dělají Denisa a Richard společně.

Jejich společné kurzy jsou pro páry i jednotlivce. Už legendární je Retreat pro páryCore Touch III. Takže, co Vám budu povídat, stal se ze mě tantra masér a kdybych nebyl línej psát protokoly a dělat sezení s klienty, tak snad i terapeut. No, to snad zvládnu v příštím životě.


Richard Gonzor – Moje síla

Richard Gonzor a Moje síla je projekt, který unikátně spojuje sport, stravu, myšlenky a emoce. Pokud jste z Prahy, můžete začít tím, že půjdete na skupinový trénink. Zajímavé jsou i Richardovi celodenní semináře Žij svůj život, Peníze a vztahy a nezapomenutelné jsou pobytové kurzy na Krétěv Thajsku.
Richard pracuje s nezvládnutými emocemi jako je hněv, nasranost, strach.
Doporučuji!


A všichni z mého kmene

Během mé cesty jsem potkal spousty úžasný lidí a nejsem schopen je všechny sepsat a tak to dělat nebudu. Oni vědí. Jsou můj kmen a zůstávají v mém srdci již navždy.

Děkuji, děkuji a děkuji, miluji vás všechny.

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

P.S.: Speciální poděkování Davidovi Sýkorovi za parádní fotky.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbilo?

Dal jsem si závazek, že budu přidávat novej článek co 14 dnů.

Chceš ho číst ještě čerstvej? Tak se přihlaš k odběru nových článků a já ti vždycky pošlu e-mail.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Osobní konzultace
  • Mužský kruh Praha
  • Podpora blogu
  • Nejčtenější články
  • Rubriky