Poděkování všem, co jsem potkal!

Uvědomuji si, že většina poděkování je vždy na konci. Já budu děkovat na začátku. Vždy jsem to měl trochu jinak…

Na své cestě k jinému a věřím, že lepšímu Tomášovi, jsem potkal, potkávám a ještě určitě potkám spousty inspirujících lidí. V tomto článku sepíšu jen tu část od svého otevření.

Cherzez La Femme nebo-li za vším hledej ženu, jak říkají soudruzi z Francie, tak u mého prvního kroku v osobním rozvoji stála žena, respektive dvě ženy.

Šárka Švestková

Šárka, moje milovaná vyzyvatelka, která mě zvedla z gauče a prošla se mnou dva roky života. Neustále mě zkoušela a testovala, což je pro muže velmi důležité, jinak zakrní, zalehne a čumí, jak… Mimochodem mi pomohla zbavit se 33 kg mé váhy. Kdybyste někdo chtěl, je výborná fitness trenérka.


Irena Maštalířová

Kamarádka z dětství. Otevřela mě pro první krok a tím bylo zjištění, že existuje něco mezi nebem a zemí, něco uvnitř nás, a teď nemyslím řízek v žaludku :).
Vysvětlila mi, že nejdůležitější je láska. Nejsme jen prázdné schránky z masa a kostí a vše neřídí náš dokonalý mozek.
Pokud byste chtěli s Irenou pracovat na sobě, najdete jí na Kineziologická poradna.


Richard Vojík

Richard je můj velký průvodce. To on mi ukázal Cestu pravého muže a řekl mi, co jsem potřeboval slyšet od svého táty. Otevřel spoustu mých 13. komnat, jako byl vztah s tátou, mámou, partnerské vztahy a hlavně vztah ke mně samotnému. Po absolvování Mužské cesty Richarda Vojíka jsem v sobě cítil obrovskou sílu a víru v sama sebe.


Veronika Kantová

Byla moje první osobní terapeutka a po prvních terápkách (její slang) jsem si musel vždy na pár hodin lehnout, jak jsem byl zmasakrovanej.
Vedla mé první krůčky, kdy jsem se začal šťourat v sobě a začal řešit všechny ty vzorce z dětství, které mě brzdily. Prozradila mi, že existuje mé vyšší Já a duše, ukázala mi práci s energiemi, Reiki, minulé životy a zapomenuté vzpomínky.
Kdo by to byl řekl do této upřímné a napojené ženy. Byla na telefonu, když jsem potřeboval, měl jsem své úzkosti a nechtěl brát Neurol.
Děkuji Veru, byla to jízda a nezapomenu.

Doporučuji, pokud to nedáváte, si takovou šikovnou terapeutku pořídit. Kdo by chtěl zkusit její služby, tak kontakt najdete na Veronika-terapie.


Denisa a Richard

Denisa Říha Palečková je další významnou ženou v mém životě a přestože jsem na její ženské semináře (které vřele doporučuji všem ženám) nebyl připuštěn, absolvoval jsem sérii seminářů Denisy, které dělají Denisa a Richard společně.

Jejich společné kurzy jsou pro páry i jednotlivce. Už legendární je Retreat pro páryCore Touch III. Takže, co Vám budu povídat, stal se ze mě tantra masér a kdybych nebyl línej psát protokoly a dělat sezení s klienty, tak snad i terapeut. No, to snad zvládnu v příštím životě.


Richard Gonzor – Moje síla

Richard Gonzor a Moje síla je projekt, který unikátně spojuje sport, stravu, myšlenky a emoce. Pokud jste z Prahy, můžete začít tím, že půjdete na skupinový trénink. Zajímavé jsou i Richardovi celodenní semináře Žij svůj život, Peníze a vztahy a nezapomenutelné jsou pobytové kurzy na Krétěv Thajsku.
Richard pracuje s nezvládnutými emocemi jako je hněv, nasranost, strach.
Doporučuji!


A všichni z mého kmene

Během mé cesty jsem potkal spousty úžasný lidí a nejsem schopen je všechny sepsat a tak to dělat nebudu. Oni vědí. Jsou můj kmen a zůstávají v mém srdci již navždy.

Děkuji, děkuji a děkuji, miluji vás všechny.

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.

P.S.: Speciální poděkování Davidovi Sýkorovi za parádní fotky.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky