HLAVNĚ NEPOHLAVNĚ

Já nejsem muž a ty nejsi žena!

Ano, doba je taková a snaží se nás natlačit do pozice, že jsme si rovní, ale není to Já jsem ty a ty si já, jak jsme si mysleli. Tahle rovnost je něco jiného a já z toho mám pocit, že do této doby, tak nějak přestávám patřit. Asi jí nechápu, nerozumím, anebo nejsem správně nacítěný, jak by řekli jemní!

Snaží se nás zbavit sexuality, genderových rozdílů, podstaty muže a ženy. Nechtějí, abychom měli emoce a už vůbec ne ty negativních, ty se nepřijímají! Ty si nech pro sebe, nikdo není zvědavý na tvůj hněv, nasranost, smutek a bolest v tomhle šťastným růžovým světě.

Chtějí, abychom neřešili nic jiného než práci v zájmu společnosti, od bank si brali úvěry a hypotéky, které pojistíme včetně našich životů u pojišťoven a pak budeme spokojeně žít život plný dovolených v Jugoslávii a sociálních jistot.

Muž je stejný, jako žena a žena přeci dokáže to samé, co muž!
Těch pár fyzických rozdílů v podobě různých výrostků a boulí na těle, skryjeme pod doporučované unisexové oblečení, nově doplněné o respirátory, přes které nejde zpívat a ani se smát. Těžko pak poznat, co se opravdu děje a když se něco děje, tak jsou tu přece antidepresiva, růžové pilulky a vakcíny, a to je lék na vše. Světe div se, že se v této době zvyšuje používání antidepresiv o desítky procent ročně.

Stejná práva, stejné povinnosti, stejný platy, stejná pracovní doba, stejné možnosti, stejné emoce…STEJNÉ, STEJNÉ, STEJNÉ. Stádečko krásných usmívajících se růžových pudlíků pěkně v bezpečné ohrádce zvané civilizovaná společnost s hlavním heslem:

MY SE O VÁS POSTARÁME!

Dívčí válka

Feministky, bojující za ženská práva v čele s pramáti Vlastou, si vlastně serou do vlastního hnízda, ale ticho, ještě na to nepřišly. Žena má právo být manažer, soudce, horník i bagrista. Ženy všech zemí spojte se.

Žena má přeci právo být šťastná i v montérkách!

Úplně vidím, jak žena sleze s bagru, převlíkne se v šatně do šatiček, natáhne jehly a vyrazí do města na rande s panem Božským. Nebo soudkyně trestního práva, tři případy s vrahy přes den, a večer má přijít, být pečující matka, pohladit děti, večer se pomazlit s manželem a odevzdat se mu. To fakt jde?

Nechápu, ale přeji to každé podle chuti. Milé ženy buďte, co potřebujete, pokud v tom jste opravdu šťastné!!!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je zena_bagr-1024x577.jpg.

A co muži?
Ty dneska přeskočíme, ale něco o sladce roztomilých růžových jednorožcích napíšu příště a bude to mazec!

Feminismus je pohlavní nemoc

Pozor, nechci tady ubírat práva žen na cokoli, ale feminismus v dnešním pojetí, to je podle mě, jak pohlavní nemoc. Proč pohlavní nemoc?
No proč asi? Co dělá kapavka a další tyhle pohlavní vychytávky? Prostě nemáš sex!

A feminismus? Ženy se snaží vyrovnat mužům, nechtějí mít své emoce, nechtějí své cykly, svou jemnost a odevzdanost. Chtějí penetrovat svět! Chtějí mít strukturovaný život a kariéru! Chtějí vydělávat velké peníze a mít jasný cíl! Chtějí mužské kvality, které nás muže, ale nějak nevzrušují!
A co to způsobuje? Ničí to polaritu mezi mužem a ženou, bez polarity není přitažlivost, bez přitažlivosti není sex, bez sexu není vztah!

Jeden nejmenovaný Guru mi řekl, že jsem ze staré školy a mé názory už nejsou směroplatné. Jsem prý, jak Dinosaurus!

A musím potvrdit slova významného Gurua, že jsem ze staré doby, kde existují stále jen dvě pohlaví…. což už prej neplatí a nová pohlaví rostou jak houby po dešti.

V mém světě je žena jemná a křehká bytost, která dokazuje svou lásku péčí o sebe, muže, děti a vztahy.
V mém světě je muž chrabrý a rozhodný rytíř, který s otevřeným srdcem brání to, co je mu drahé za cenu vlastního života. Já vím pohádka. Možná tahle bezpohlavnost je cesta správným směrem, ale mě to prostě nesedí!


Jasnost a pevnost

Hrozně se mi líbí moudro mého kamaráda Ivo Janečka, on tvrdí, a já s ním souhlasím na 128 %, že muž má vyzařovat JASNOST a PEVNOST! Má být jako maják v rozbouřeném moři, který představuje tento svět. Ono se to mámo ví, ale tento svět je vlastně žena, která se neustále mění.


Ano, přesně to nám mužům chybí v dnešním světě JASNOST a PEVNOST. V tomto světě nás spousta voleb dostává do rozhodovací paralýzy a my se v tom plácáme jak nudle v bandě. Jsme udoláni touhle dvanácti hlavou saní jménem ROZMANITOST a ztrácíme schopnost jasného rozhodnutí, kterou hlavu usekneme první, a ještě se pak obviňujeme, že jsme měli radši useknout támhletu.
Deprese ze špatného rozhodnutí, střídá úzkost a strach z dalšího selhání.
Jsme rozbouraný, jak hrad Rábí od Žižky, a nejsme schopni odolat jakémukoli nájezdu zlodějů pozornosti.
Kde je, do prdele, ta pevnost a zodpovědnost za vlastní činy?

Další můj kamarád a výborný průvodce vztahy Richard Vojík tvrdí, že žena vyplňuje ve vztahu to, co do něj nedává muž. Pokud tedy muž nedává do vztahu mužské kvality JASNOST a PEVNOST, musí je doplnit žena a je to tu?
Pokud nejsi úplná mozková troska, tak musíš tušit, proč je tolik vztahů v prdeli! Proč je ve vztahu tolik hodných mužů a silných žen v nichž, až na malé výjimky, oba nejsou spokojeni.
A jak to u nich vypadá v ložnici?

… a jak to končí asi víte 😀

Intimita a sex

Když mluvím o vztahu nejde vynechat tu parádičku jménem sex. Jsem sexista, mám sexistický kecy a mám pocit, že spoustu žen i mužů to dost uráží. Jsou totiž citlivý a ono je to strašně zraňuje.
Jsem fakt, tak drsnej, když se mi líbí, že ženu v posteli ovládnu a toužím po jejím odevzdání?

Odevzdat se, a cítit se přitom bezpečně, PO TOM ŽENY TOUŽÍ, vole!

Žena chce cítit tvou pozornost. Cítit se v tvé blízkosti bezpečně, chce se ti odevzdat a věřit, že jí nezraníš, tvým nezájmem anebo třeba nějakým trapným vtípkem o prsou a gravitaci!
Chce, aby ses nesnažil hned najít místo, kde nechal tesař díru, co nejrychleji ho tam vrazil a každou středu vyhrál v závodě o titul Stříkající pitomec měsíce.
Když si najdeš prostor a dáš jí pozornost, tak tam skutečně buď pro ní!

Většina párům dnes chybí při sexu napojení! Nemají čas, nemají chuť a nemají odvahu jít do něčeho hlubšího, než je orgasmus způsobený třením pohlavních orgánů. Chybí jim k tomu otevřené srdce a intimita!

Co je Intimita?
Intimita je důvěrnost, totálně bezpečný prostor, kde je možné sdílet své nejvnitřnější pocity, touhy a potřeby.

Kdo z vás muži kouká při milování ženě do očí a vydrží to dýl, jak pár sekund?
Kdo z vás ho chlapy při sexu zvaném bourací kladivo, ho najednou vytáhne, a chvilku svou ženu jen hladí, přivoní si k ní a řekne: Voníš jako láska.

Kdo z vás ženy, se nebojí říct svému muži, jak se jí to líbí, než by se raději opět zapřely a vydržely?
Kdo z vás holky po chvilce sexu (zvaného bourací kladivo) raději zahraje hekace-orgasmické divadýlko, aby se už udělal?

A kdo se neurazí, když se dozví, že to dělá špatně? No zvedni ruku, neboj se!

A kdo položí nejhorší otázku v celém vesmíru po sexu:
Jaký to bylo? (to nedělejte 😀 😀 😀)

Na lhaní už nemáš čas

Intimita, není jen při sexu. Je to i otevřená komunikace o obyčejných věcech. Je to sdílení našich pocitů, zklamání, životních sraček, ale i radostí, potěšení, úspěchů a následných pochval před nastoupenou rodinou.

Už není čas si na něco neustále hrát!
Už není čas se snažit všem zavděčit.
Už není čas se bát, co si o nás myslí ostatní.
Je čas odhodit masky, odhodit lži a jít do své plné zranitelnosti i za cenu, že to bude bolet.

Ta cesta je kurva trnitá, plná bolesti a přijímání věcí, které jsme dřív odmítali anebo skrývali před světem, pro touhu být přijatí všemi, všude a vždy. Už není čas na vztahy bez intimity, důvěry a lásky… !

…, ale prý jsem dinosaurus a čekám, že brzy přiletí meteorit!!! Zatím nic, a tak to mám u prdele!

Tomáš, tak trochu jinej bloger!

Chceš dostávat pravidelně moje články? Tak se dole přihlaš!
Jo a tam kde je smajlík 😀, tam se máš smát a tam kde je srdce ❤️, tak to je hluboký.


DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře
 1. Míra Knespl napsal:

  Zdar „Žížálo“,
  negativní komentáře nepíšu vůbec, ty pozitivní hodně zřídka – to mě fakt musí něco zaujmout a hodně pobavit…. Ještě jeden dva články a normálně se mi po Tobě začne stejskat… 🙂

  Míra K. (případně Tom C.))

  • Tomáš Hovorka napsal:

   Ahoj díky a musím ti říct, že mě už se stýská teď 🙂
   Brzy se uvidíme doufám…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
 • Podpora blogu
 • Osobní konzultace
 • Sdílej každou druhou středu večer
 • Nejčtenější články
 • Rubriky