Jak se z toho NEposrat

Trvalo to, ale…

Už je to uděláno. Už je to hotovo. Nevídáno, neslýcháno, zítra bude zveřejněno!

Pěkný popěvek z Pyšné princezny?
Vzpomínáte na mlýn z téhle pohádky? Tak podobnou radost jsem cítil, když jsem dokončil svou knihu. Miluji staré pohádky, velice často nám dávají moudré rady, aniž bychom to vnímali nebo možná jsme jen neměli správně nastavená čidla.

Víš, jaká je rada z této scény?
Když dokončíš nějaký projekt nebo akci a povede se, jak má, tak po dokončení je potřeba to pořádně oslavit. Oslava je povinná, stejně jako tvorba!


Nikdy nebudu spisovatel

„Nikdy neříkej nikdy“ se říká a já to říkám taky. Život je změna, a to co včera bylo jasné, dnes je jiné a zítra bude…?
Ještě před pár lety bych, nedovedl představit, že napíšu článek a budu mít blog. Mé maximum byl odstavec na Facebooku a dnes jsem dopsal svou druhou knihu. Ta první byla návod na Velký tah.

Jmenuje Hlavně se z toho neposrat a je to vlastně popis toho, co se mi dělo za posledních pár let a čím jsem procházel a stále procházím.
Psal jsem jí skoro rok a neustále jsem nebyl spokojený, často jsem jí přepisoval a doplňoval nové poznatky a zážitky, ale pak jsem si řekl dost. Dokonalý stejně nikdy nebude a můj pocit, že musí být jsem opustil a už se k němu nevracel.

E-book je takový jaký je, není to žádná dogmatická pravda a zásadní sdělení o stavu vesmíru. Je to pouze můj úhel pohledu na věci, které se mi děli a stále dějí, a jak s nimi pracuji a používám nový pohled.


Nejsem Guru

Jsem obyčejnej chlap, který zjistil, že ho prostě baví posílat to, co poznal dál, a tím trochu zkrátit anebo ulehčit „Cestu k sobě“ ostatním.
Nejsem tedy žádný učitel, co sere moudra na počkání.
Nejsem žádnej guru a nedávám zaručené rady, jak šťastně žít.
Každý je originál a já fakt nevím, co přesně tobě změní život k lepšímu a od zítra budeš tančit a zpívat Love is in Air.

Jediné, co můžu potvrdit, že můj eBook ti jednoduše otevře oči, ukáže jiné pohledy na to, co se ti v životě děje a donutí tě hledat souvislosti. Souvislosti, na základě kterých, pak můžeš dělat změny ve svém životě.

Věřím, že ti eBook pomůže

Ano, je to tak, věřím, že tento eBook pomůže a možná otevře dveře, které marně hledáš. Je napsaný pro všechny a nemůžu říct, že by byl napsaný výhradně pro muže, protože tyhle věci prožíváme všichni, tedy i ženy.

Je jednoduchý, protože já mám pocit, že ze seberozvoje se stává poslední dobou velkej galimatyáš a pes, aby se v tom vyznal. Člověk by se z toho posral, co je dnes zaručených teorií a možností a časem se dostaneš do rozhodovací paralýzy, která tě donutí neustále přemýšlet, kam bys měl jít.

Vypni hlavu, protože všechno, co potřebuješ vědět, nakonec zjistíš, že máš v sobě. Nikdo ti neporadí víc než ty sám. Potřebuješ jen nástroje a možná na začátku trochu přičutnout, a to je vše!

Já nenabízím univerzální návod na šťastný život, můj Ebook pouze otevírá dveře k novým možnostem, jak se dívat na sebe, ostatní a na celý svůj život.

O čem to je?

Můj e-book má více jak 70 stránek rozdělených do 10 kapitol a dopředu říkám, že to není návod na lepší život, ten totiž neexistuje a pokud ti ho někdo slibuje, tak mám pro tebe blbou, naletěl si.

Malá ochutnávka z mého eBooku

Posraný hodnoty jsou přesně ty, které v nás vyvolávají neustálou nespokojenost a pocit selhání.

Je jen otázka úhlu pohledu, jak budeš koukat a řešit věci a události, které se ti v životě dějí.

Selhání a bolest jdou spolu ruku v ruce a pokud přestaneš brát své chyby, jako selhání, ale budeš je brát jako učení, tak se vše najednou změní.

Co je vlastně sebeláska? Každý si myslí, že odpověď je těžká, ale nedávno jsem slyšel Marcelku z hor a ta to popsala moc krásně a jednoduše.

Co je tedy schováno za slovem sebeláska, co znamená mít se rád?
Jde vlastně o jednoduchou věc, a to dávat pozornost tomu ve mě, kým jsem.
Když jsem zamilovaný tak, jak to poznám?
No, přeci tak, že mu druhému dávám pozornost, neustále chci být s ním a stále na něj myslím a nemůžu se dočkat, až budu s ním. Umíš stejnou lásku dát i sobě?

Tvoje rozhodnutí

Tak to je vše a teď pokud se rozhodneš, můžeš koupit mou knihu „Jak se z toho NEposrat“ a předem děkuji za podporu a případnou zpětnou vazbu.

Tomáš – ebookař

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky