Rituál splněných přání

První článek roku 2020 bude o přáních a nepřáních.

Máš nějaké své sny a nebo tajná přání?
Já myslím, že každej si něco moc přeje a možná je to, tak tajný nebo divný, že o tom nikomu neřekne, jen aby nevypadal jako blázen. Přání pěkně pod pokličkou, co by tomu řekli ostatní, a přitom právě tyto sny a pomyšlení na ně jsou přeci úžasná.

Rituály vládnou světem

Už po druhé jsem byl na Rituálu splněných přání, což je seminář, kde moji průvodci Denisa a Richard připravují účastníky na vytvoření, řekl bych nástěnky přání na následující rok. V byznysovém světě, se tomu říká Vision board nebo tak nějak, nejsem úplně korporátní týpek a na tomhle rituálu se tomu říká Jantra.

První nástěnky si pamatuji ještě z dob mého dětství. Vzpomínám si na školní nástěnky, kterým vždy vévodila velká rudá hvězda a pravidelně se měnila aktuální výročí, a že jich za komoušů bylo. Nejslavnější nástěnka je asi ta z filmu Pelíšky a mám tušení, že by mi jí Miroslav taky nesvěřil 😆

Teď to bude trochu pro pamětníky, ale musím připomenout nástěnky s pracovními a protiimperialistickými hláškami, kterým se dnes smějeme, ale ještě před čtyřiceti lety, to úplně prdel nebyla.

Zachováním státního a výrobního tajemství přispěješ k bezpečnosti své vlasti a upevnění světového míru.

To byly hesla, ty vole, a teď si uvědom, že naši prarodiče a rodiče tomu byli denně vystaveni, dávali tomu pozornost a tak se to plnilo víc, jak padesát let. Tak pozor na to, čemu dáváte pozornost, ono se to fakt plní!

Přát si, má svoje pravidla

O tom, jak si správně přát je spousty teorií, a ještě víc sepsaných knih, ale mám pocit, že většině lidí to nějak nefunguje. Často přemýšlím, proč něco funguje úžasně a něco naopak ne. Co dělám špatně?
No, z mých zkušeností si můžeš udělat nástěnku přání, tedy Jantru třeba 3 x 3 metry, na ní mít tisíc přání, ale pokud tomu nevěříš, tak se ti to prostě nesplní. Takže pojď mi Věro, co to píšu VÍRO!😋

Malej test:

Zkus si něco přát a říct to nahlas. Jaké přitom máš pocity? Nevyjede ti v hlavě současně s přánímodpor k němu? Nezačneš ti něco v duchu říkat tisíc důvodů, proč se to nemůže splnit?
Mě se to ještě občas děje, něco si přeju a hned v té mé chytré hlavičce někdo začne říkat “ Prosím tě uklidni se, to se nemůže splnit, to je nesmysl„.
Následuje spousta argumentů a pak zapomenu, co jsem si vlastně přál. Tak to bych se posral, vole!
Co mi z toho vyplývá, že pokud chceš, aby ti fungovaly přání, tak bys měl pracovat hlavně na zrušení odporu k nim samotným.
Není to zajímavý, že si něco přeješ a říkáš si, já to fakt himlhergotdonerveterkrucajselement chci, a skoro současně si tvrdíš, že se to nestane? WTF!

Na jednom semináři MojeSíla.cz, na kterém jsem spolupracoval s Richardem Gonzorem, bylo cvičení s rovnováhou.
Ve dvojici stojíte naproti sobě a vzájemným tlačením rukou se snažíš toho druhého vyvést z rovnováhy. No a najednou mi Richard říká: „Jsem tvoje peníze“
Moje podvědomá reakce byla okamžité odstrčení Richarda od sebe.
Takže na jednu stranu si tak moc přeji mít peníze ve svém životě, ale uvnitř mám odpor k nim a vlastně je od sebe odhazuji.

Hledej Souvislosti

Jak zlomit tohle hluboké přesvědčení, že si něco nezasloužím? Začínám hledat souvislosti z mého života, které by mi měli odpovědět na otázky.
Proč mám pocit, že si peníze nezasloužím?
Proč mám pocit, že peníze jsou špinavé?
Proč by měli peníze kazit charakter?
Proč by měli být bohatí lidi špatní?

Fuj pryč s tím, škrtám, ale kde se to vzalo?
Mám to z rodiny, nebo komunisti nebo ještě něco dřív? Zkoumám a hledám odpovědi a možná, že jedna z těch ezoterických je, že jsem v minulých životech třikrát mnich a složil slib chudoby. Mimochodem jsem teď během dvou dnů sjel seriál Jméno růže 2019 (remake původního filmu), to jsem si musel užívat hodně vostrý věci, když jsem byl ten mnich.

Jednoduše, pokud ti něco v životě chybí, hledej souvislosti. Čím a proč odmítáš to, co ve svém životě chceš. Až najdeš ten odpor a zpracuješ ho, tak to hned přijde. Věřím!Jak probíhá výroba Jantry?

První dny tohoto semináře, jsou takové ladící, pohodové a tančící, což se líbí hlavně ženám, tedy pokud nejsi zrovna John Travolta, jako já 😆.

Tanec, meditace, sdílení, sepisovaní všech přání, které tě napadnou. Chce to vypnout hlavu a fakt si sepsat vše, co tě napadne i když to můžou být někdy pěkný kraviny, tak do prvního seznamu patří. Třeba růžového jednorožce 🦄 v životní velikosti, jsem v druhém kole škrtnul 😆.

Takže sepsáno! Přichází selekce podle předaného návodu a sdílení s ostatními účastníky, kde dostáváš zpětnou vazbu, která nikdy není špatná, ať už řešíš cokoli. Ono se totiž dost často zjistí, že spousta přání, které si myslíš, že chceš, není vůbec důležitá, a naopak objevíš nové, které chce nejen tvá hlava, ale i srdce a duše.
Výsledkem je výběr, těch zásadních přání, které přijdou na nástěnku > Jantru.

Pro pomalejší:
Jantra – je velká papír na než si podle pravidel umístíš svá přání, které chceš, aby se ti splnili během příštího roku.

Na vytváření Jantry je čas poslední večer před Silvestrem, a ti co si myslí jako já, že to za hodinku dají, se hluboce mýlí. Nanosíš si do sálu časopisy, fotky, pastelky, křídy, nůžtičky a další potřebné věci, které sis buď přivezl a nebo postupně nakrad v sále, když se nikdo nekoukal 🦊.
Letos končili poslední Jantristi v půlpáté ráno, co Jíťo a Petře?


Jak vypadá moje Jantra?

Já si nejdříve dám tři panáky slivovice, pro uvolnění, ano vím, není to dobrý 😁 a pak jdu na to !
Moje Jantra je taková chlapská, jednoduchá, bez kudrlinek, málo barevná, hodně o mě, a hlavně všude jsou peníze, takže je jasné, co si nejvíc přeji, ne?

Jsem to já, kdo sám v sobě, k sobě, lásku má!

Proč je taková? Mám rád věci jednoduché.
Přijde mi, že je potřeba si přát konkrétní věci a psát jasná přání, abych dokázal poznat, že se mi opravdu plní. Co vám mám povídat, mám to ve jméně, prostě NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠ 😂

Když jsem tak chodil po sále, kde moji spolu přející vyráběli své Jantry, tak jsem kolikrát přemýšlel, co jí chtěl básník říci? Spousta jich byla dělána, tak nějak nejasně, teda pro mě. Spousta barev, kreseb, obrázků a hesel, kterým jsem nerozuměl, tak třeba:

Na cestě za světlem
Klidný život
Plná svoboda
Výlety a krásná dovolená
Inspirace
Naplněná

a pod těmito hesly jsou nalepeny obrázky vesmíru, moře, létajících ptáků (opeřených i neopeřených), východ slunce, západ slunce, vodopád a klikatá cesta rámovaná stromy.
Nic proti, je to fakt každého věc, ale pro mě je to neuchopitelné.
Jak poznáš, že se ti splnila přání, když jsou taková, že vlastně nemůžeš určit, jestli se splnila.
Jak poznáš, že si nebyla a teď si na cestě za světlem, inspirovaná, naplněná (teda jednu variantu bych věděl). Teď asi dostanu od holek do držky 🥊
Můj pocit je, že to chce konkretizovat a přesně specifikovat, aby ten vesmír věděl, co ti má vlastně splnit, nebo ne? Nicméně všem ze srdce přeji, ať se jim to splní ❤️.


Silvestrovský rituál je tu!

Jsou čtyři hodiny ráno, Jantra je hotová a teď je potřeba věnovat jí dostatečnou energii, kterou do ní pošleš a k tomu právě slouží Rituál, který začíná cca v 19 hodin na Silvestra. Začíná to rituálním očištěním větrem a vodou a po očistě se všichni pěkně načančáme 😂 a vstoupíme do sálu, kde se rituál bude konat. Přichází poslední očista ohněm a pak se posadíme se sklenkou kvalitního vína (pro škudlily je v rámci rituálu ZDARMA) na připravené místo s Jantrou.

Co bylo dál?

Tak to je vojenský tajemství! 😂
Abys na něj přišel, tak si kup zájezd do Pelhřimova, krematorium sice nenajdeš, ale na tuhle parádní akci se vyplatí jet. Proč?
Je to tím, jak na budování energie do Jantry pracuje ve stejné chvíli více lidí, tak dostane každá Jantra mnohem více energie, než kdyby si na ní makal sám.
Je to stejné jako když fandíš nějakému klubu. Když budeš na stadiónu sám, tak svůj tým moc nepodpoříš, ale když ten samý tým požene dopředu 3000 lidí, tak to bude už síla, ne?


A teď věřit

Tedy vyrobíš si Jantru tvých přání, zasklíš si jí do Euroclipu za 99 Kč a pověsíš na zeď (to pověšení je pro mě nejtěžší) na nějaké viditelné místo. Každej den, když jí uvidíš si vzpomeneš, co si si přál, a tak dáváš těm přáním pozornost. Kdepak plán se musí plnit a bez práce 🔨 a pozornosti 👁️to nepůjde. Nene!

První a zásadní argument pro vytvoření Jantry je:

Čemu dáváš pozornost to roste!

Teda pane Vachmajster, voni jsou hlava 😂.

Pak už je jen na tobě být trpělivý a pokorný, neztrácet víru v přání, neztrácet víru v sebe, sebedůvěra, sebevědomí, sebeláska.
Jak u blbejch na dvorečku, co? 😊.


Věřit snům, věřit si, mít se rád ❤️,
světe div se?!?

(s)Mějte se 😊
Tomáš Tantrojantrista

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MŮŽOU ZA PODPORU

Líbil se ti článek?

Chceš ho číst ještě čerstvej? Pokud ANO, tak si klikni vedle do formuláře a příští dostaneš jako první.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • ONLINE KURZ PRO ŽENY I MUŽE!
  • Podpora blogu
  • Osobní konzultace
  • Sdílej každou druhou středu večer
  • Nejčtenější články
  • Rubriky